ZİYARETÇİ

SAYISI

Free blog counter

ÖZEL SİTE

T.ŞAMPİYONASI MAÇLARI İZLEME

****

****

U-15 VE U-17 T.ŞAMP.İSTANBUL ELEMELERİ

U-17 ŞAMP.İST.ELEMESİ 10.02.2015 SALI

AVCILAR BEL.
14.00
GÜRPINAR İKİTELLİ
1 - 2
GAZİ MAHALLESİ
14.00
KARADENİZ İST.G.BİRLİĞİ
2 - 3
MERKEZEFENDİ
14.00
SELİMİYE KOCASİNAN SİTE
2 - 1
YILDIZTABYA
14.00
FERİKÖY ESENLER
0 - 2
PAŞABAHÇE
14.00
TEPEBAĞ KÜLTÜR SULTANBEYLİ BEL.
0 - 1
SELİMİYE
14.00
EROKSPOR SANCAKTEPE
2 - 2/ 4 -2

*** EROKSPOR-SANCAKTEPE MAÇI 37.DAKİKADA HAKEM TARAFINDAN HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE TATİL EDİLDİ.

MAÇ SALI GÜNÜ SELİMİYEDE KALDIĞI YERDEN OYNANACAKTIR.

BU MAÇ YİNE HAVA MUHALEFETİNDEN TEHİR EDİLDİ.

****

****

 

SÜPER AMATÖR PLAY OFF MAÇLARI

3.HAFTA MAÇLARI 28.02-01.03.2015

SAHASI
SAAT
EV SAHİBİ MİSAFİR
SKOR
ÇAYIRBAŞI
14.30
VEFASPOR PAŞABAHÇE
1 - 1
MAHMUTBEY
14.30
NİŞANTAŞI

İSTİKLAL

-
NAMIK SEVİK
14.30
SELİMİYE YEŞİLKÖY
-
AVCILAR BEL.
14.30

BEŞYÜZEVLER

ZARA EKİNLİ
-
ÇAYIRBAŞI
14.30

GÜLSUYU

GAZİ MAHALLESİ

-
B.PAŞA BEL.
14.30
ALEMDAĞ TUNASPOR
-
SELİMİYE
14.30
ATAŞEHİR ÇAMOLUK

ORTAKÖY

-
ALEMDAĞ
14.30
ALİBEYKÖYSPOR BULVARSPOR
-

****

****

 

2.AMATÖR BAŞLIYOR.

BENİ KİMSENİN DİNLİYECEĞİNİ ZANNETMİYORUM.AMA BEN YİNEDE BAZI ÖNERİLERDE BULUNACAĞIM.

1 - GENÇ VE ACEMİ HAKEMLER MAÇLARINIZI YÖNETECEK.ELLERİNDEKİ MALZEME BU.HER KARARA İTİRAZ EDİP KENDİNİZİ YIPRATMAYIN.İÇLERİNDE İYİLERİDE VAR ONLARADA YARDIMCI OLUN.HAKEMLERİN MAÇLARI İYİ NİYETLE YÖNETTİKLERİNİ UNUTMAYIN.

2 - HAKEMLERE KARŞI SAYGILI OLMAYIP, SAÇMALARSANIZ ALACAĞINIZ CEZALAR SİZE OLDUĞU KADAR TAKIMINIZADA YANSIYACAKTIR.ŞAMPİYONLUĞA SOYUNAN BİR TAKIM OYUNCULARININ HAKEM VE RAKİPLE OYNAMALARINDAN DOLAYI ŞAMPİYONLUK HAYALLERİ SUYA DÜŞEBİLECEK.

3 - RAKİP TAKIMA KARŞI YAPILAN HERHANGİBİR KÖTÜ MUAMELE TFF DEN MİSLİ İLE CEZA GÖRECEKTİR.

4 - HAKEME KARŞI YAPILAN FİİLİ SALDIRILARDA CEZA ORANLARI 10-15 VE 22 MAÇA KADAR ÇIKABİLİYOR.

5 - RAKİBE KARŞI YAPILAN OLUMSUZ DAVRANIŞLARDA İSE TAKIMINIZIN İÇ SAHA AVANTAJINI KAYBEDERSİNİZ.

HER HAFTA UZAK YERE GİDEREK YAPTIKLARINIZA ÇOK PİŞMAN OLABİLİRSİNİZ.

6 - DİMYADA PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDAN OLMAYIN.

HAKEMLERE KARŞI NE OLURSA OLSUN SAYGILI OLUN.KAYBETMEZSİNİZ.

RAKİPLERİNİZE KARŞI EN İYİ ŞEKİLDE EV SAHİPLİĞİ YAPINKİ ONLARDA SİZE AYNI DAVRANSIN.

SARI VE KIRMIZI KART UYGULAMASINDA EN FAZLA KART İTİRAZ VE FAZLA KONUŞMAKTAN OLDUĞUNU HATIRLAYIN.HAKEMLER SİZİ DİNLEMEZ ONLARA HAKEMLİK ÖĞRETMEYİN.BEN HER ZAMAN SÖYLERİM HAKEMİN TAKIMI OLMAZ.BU NEDENLE TAKIMLARDAN FARKLI FORMA GİYERLER.HATA YAPARLAR BUNU DOĞAL KARŞILAYIN.

BİLHASSA MAÇ BİTİMLERİNDE HAKEMLERE SARF ETTİĞİNİZ BÜTÜN SÖZLER MİSLİ İLE SİZE CEZA OLARAK GERİ DÖNER.RAPORLARA ÖYLE ŞEYLER YAZILIR Kİ.SİZ BİLE ŞAŞIRIRSINIZ.

SAHAYA ÇIKIP TOP OYNAYIN,TAKIMINIZIN KAZANMASI İÇİN UĞRAŞIN.HEP İYİ İNSAN OLUN........

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.......

 

2.AMATÖR İZLENEN TAKIMLAR VE GRUPLARI....

2.AMATÖRDE MAÇLARI İZLENECEK TAKIMLAR SELAMSIZ-DOĞANGÜNEŞ VE ÜSKÜDAR 1919 KULÜPLERİDİR.

BU ÜÇ KULÜBÜN 13-15 VE 18.GRUPLARI MAÇLARI,PUAN DURUMU VE MAÇ SONUÇLARI YUKARIDAKİ LİNKLERDEN

TAKİP EDİLECEKTİR. AYRICA BU TAKIMLARIN MAÇLARI RESİMLERLE DESTEKLENECEKTİR.

 

2.AMATÖR KÜMENİN YENİ TAKIMI

ÜSKÜDAR SPOR GALİBİYETLE BAŞLADI.

HAKEMLER : YAĞIZ GÖNÜLTAŞ-ALAATTİN DEMİR-UĞUR ALTAY

SAHA KOM : CAN TELCİ

ÜSKÜDAR SPOR
3
UĞUR MUMCU
2

SAHA : SELİMİYE GÜN : 28.02.2015 CUMARTESİ SAAT : 13.30

ÜSKÜDAR SPOR
UĞUR MUMCU

****

 

LİBADE ÇENGELKÖYÜ ZORDA OLSA GEÇTİ.

U-14 TAKIM 30.GRUP 8.HAFTA

HAKEM :VEFA KAYA

SAHA KOM :ADEM AK

****

ÇENGELKÖY
1
LİBADE
2

GOLLER : Dk.4 M.EMİN(ÇENGELKÖY)-Dk.33 OĞUZHAN K.K.-Dk.45 FURKAN (LİBADE)

SAHA : SPOR AKADEMİSİ GÜN : 28.02.2015 CUMARTESİ SAAT : 09.00

ÇENGELKÖY U-14
LİBADE U-14
 

ÇAKMAK KAVACIK ENGELİNİ AŞTI.

U-16 TAKIM 31.GRUP 8.HAFTA

HAKEMLER : YUSUF KÜÇÜKAŞÇI-VEFA KAYA-ERDİNÇ YAMAN

SAHA KOM :ADEM AK

****

KAVACIK
0
ÇAKMAKSPOR
2

SAHA : SPOR AKADEMİSİ GÜN : 28.02.2015 PAZAR SAAT :11.00

KAVACIK U-16
ÇAKMAKSPOR U-16
 

TFF İSTANBUL SİTESİNDE

MAÇ PROĞRAMI VE HAKEMLİ PROĞRAM MEVCUTTUR.

28.02.2015 CUMARTESİ

ÇUBUKLU       

13.00

ÇUBUKLU - SELİMİYE

U-12

24.GRUP

3 - 1

DEREAĞZI      

10.00

FENERBAHÇE A.Ş. - KARTALSPOR

U-12

24.GRUP

1 - 2

ÇUBUKLU        

15.00

RÜZGARLIBAHÇE - ÇAMLICASPOR

U-12

26.GRUP

1 - 3

GÜLENSU        

13.00

VALİDE TAYFUN - KARTAL YUVASI

U-12

30.GRUP

1 - 4

GÜMÜŞSUYU

15.00

ÇEKMEKÖYSPOR - ÇENGELKÖY

U-12

26.GRUP

4 - 1

KARABEKİR   

11.00

İSTANBUL ATAŞEHİR - LİBADE

U-12

28.GRUP

0 - 5

KARABEKİR  

12.00

İDEALTEPESPOR - ÖRNEK GENÇLİK

U-12

28.GRUP

3 - 3

KARABEKİR  

14.00

BAĞLARBAŞI - ÜMRANİYE

U-12

24.GRUP

0 - 4

ALEMDAĞ    

10.45

TAŞDELEN - PAŞABAHÇE

U-14

30.GRUP

2 - 4

DUDULLU      

12.30

VALİDE TAYFUN - ÇUBUKLU

U-14

30.GRUP

1 - 9

K.YUNUS        

10.45

YENİDÜNYA SPOR – S.TEPE ZİGANA

U-14

30.GRUP

1 - 11

SPOR AKA     

09.00

ÇENGELKÖY - LİBADE

U-14

30.GRUP

1 - 2

ÇAKMAK     

12.30

TAÇSPOR - SANCAKTEPE

U-14

34.GRUP

4 - 2

ÇAKMAK        

14.00

İÇERENKÖY İ.Y. - KURTKÖYSPOR

U-14

34.GRUP

0 - 7

BULVAR   

09.00

MALTEPE BELEDİYE - DUDULLU

U-14

34.GRUP

0 - 3

ORTAÇEŞME

10.45

ORTAÇEŞME - FK 1864

U-14

34.GRUP

2 - 4

BAŞIBÜYÜK       

13.00

MALTEPE - İSTANBUL GÜNGÖREN

U-14

38.GRUP

1 - 5

TUZLA           

11.30

TUZLASPOR - ÇATALCA

U-14

38.GRUP

6 - 0

ÜMRANİYE   

11.30

ÜMRANİYE - KARAGÜMRÜK

U-14

38.GRUP

2 - 0

ORTAÇEŞME 

14.30

TOKATKÖY - BEYKOZ 1908

U-16

31.GRUP

0 - 7

PAŞABAHÇE

11.30

GÜMÜŞSUYU - ÜSKÜDAR SALACAK

U-16

31.GRUP

8 - 1

SPOR AKA      

11.00

KAVACIK - ÇAKMAKSPOR

U-16

31.GRUP

0 - 2

 

 

BAL.YEŞ.BAĞLAR-CEV.G.GÜCÜ

U-16

31.GRUP

3 – 0 H.

KARTAL 75.   

10.45

CEV. ANADOLU - ÜSK. İCADİYE

U-16

33.GRUP

7 - 2

ÇAVUŞBAŞI  

14.30

ÇAVUŞBAŞI - KARTALGÜCÜ

U-16

33.GRUP

6 - 2

İÇERENKÖY   

12.30

ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÖRNEK GEN.

U-16

33.GRUP

2 - 2

KURTKÖY     

12.30

PENDİK ESENYALI - ÇAMLICASPOR

U-16

33.GRUP

0 - 3

ÇAKMAK       

14.30

KEMAHSPOR - ŞİLE YILDIZ

U-16

35.GRUP

1 - 4

K.YUNUS      

12.30

İSTANBUL KARTAL BLD - BAĞLARBAŞI

U-16

35.GRUP

0 - 5

FİKİRTEPE     

10.45

F.TEPE D.PINAR - KARABEKİRSPOR

U-16

35.GRUP

1 - 4

 

 

ATALAR - SELİMİYE

U-16

35.GRUP

0 – 3 H.

YENİSAHRA  

12.30

LİBADE - ÇEKMEKÖYSPOR

U-19 A

18.GRUP

3 - 3

PAŞABAHÇE    

13.00

ÇUBUKLU - DUDULLU

U-19 A

18.GRUP

3 - 1

FİKİRTEPE 

14.30

VALİDE TAYFUN - ORTAÇEŞME

U-19 A

18.GRUP

3 - 0

İDEALTEPE   

11.30

İDEALTEPESPOR - FENERYOLU

U-19 A

18.GRUP

14 . 0

ALEMDAĞ     

12.30

MODAFEN - ÇENGELKÖY

U-19 A

20.GRUP

0 - 2

BULVAR        

10.15

K.BULVARSPOR - 1877 ALEMDAĞ

U-19 A

20.GRUP

9 - 1

KURTKÖY     

14.30

KURTKÖYSPOR - YONCASPOR

U-19 A

20.GRUP

3 - 0

İST.SİTE          

14.30

SİTESPOR - ARTUKBEY İ.Ö

U-19 A

20.GRUP

2 - 0

TUZLA            

15.00

TUZLASPOR - A.ÜSKÜDAR 1908

U-19 A

24.GRUP

3 - 0

BAŞIBÜYÜK   

15.00

MALTEPE - GAZİOSMANPAŞA

U-19 A

24.GRUP

1 - 2

S.BEYLİ 75.    

14.30

İST. ESNAF SPOR - AKBABA KÖYÜ

2.AL.

13.GRUP

3 - 3

PAŞABAHÇE

15.00

MESUDİYE - KÜÇÜKBAKKALKÖY

2.AL.

13.GRUP

1 - 0

İDEALTEPE    

15.00

MALTEPE YILDIZ - ÇİĞDEMSPOR

2.AL.

13.GRUP

8 - 2

İÇERENKÖY    

14.30

İSTANBUL ATAŞEHİR - GİRNE GENÇLİK

2.AL.

13.GRUP

0 - 1

ALEMDAĞ      

14.30

ÜSKÜDAR İCADİYE - SELAMSIZ

2.AL.

13.GRUP

4 - 3

ÜMRANİYE     

15.00

YENİDÜNYA SPOR - ANADOLU KAVAĞI

2.AL.

15.GRUP

1 - 12

SELİMİYE    

13.30

ÜSKÜDAR SPOR - UĞUR MUMCU

2.AL.

15.GRUP

3 - 2

İDEALTEPE    

13.00

ESENKENT - KAVAKPINAR

2.AL.

15.GRUP

0 - 1

YENİSAHRA  

14.30

ERENKÖY ACAR - BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ

2.AL.

15.GRUP

4 - 1

 

 

SOĞANLIK - HASANPAŞA

2.AL.

15.GRUP

3 - 0 h.

SELİMİYE      

15.30

SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - TUNUSBAĞI

2.AL.

17.GRUP

0 - 3

SELİMİYE     

11.30

ÜNALANSPOR - ÜSKÜDAR SALACAK

2.AL.

17.GRUP

3 - 2

01.03.2015 PAZAR

KARABEKİR

14.00

ÇAKMAKSPOR-ONAYSPOR

U-12

27.GRUP

 

GÜMÜŞSUYU

13.00

ÇAVUŞBAŞI – ORTAÇEŞME

U-12

25.GRUP

 

DOLAYOBA HALI

15.00

PENDİKSPOR - PAŞABAHÇE

U-12

24.GRUP

 

KURTKÖY  

10.45

KBS KURTKÖY - BEYKOZ 1908

U-14

29.GRUP

 

ÇAKMAK    

13:30

BAĞLARBAŞI - SARIGAZİ

U-14

29.GRUP

 

ÜMRANİYE     

12.00

KEMAHSPOR - PENDİK ESENYALI

U-14

29.GRUP

 

S.BEYLİ 75.YIL     

15:30

A.KARTALLARI - YAMANSPOR

U-14

29.GRUP

 

ÇAKMAK          

12.00

ÇAKMAKSPOR - KAVACIK

U-14

35.GRUP

 

FİKİRTEPE       

11:30

ATA. DOĞUŞ – İST. KARTALLARI

U-14

35.GRUP

 

BULVAR

09.30

KAYIŞDAĞI - UĞUR MUMCU

U-14

35.GRUP

 

BULVAR           

15.00

ATALAR - ÇAMLICASPOR

U-14

37.GRUP

 

K.YUNUS          

09.00

KARTALGÜCÜ – İST. KARTAL BLD

U-14

37.GRUP

 

SELİMİYE        

10.30

SELİMİYE - ATAŞEHİR ÇAMOLUK

U-14

37.GRUP

 

KURTKÖY        

12.30

KURTKÖYSPOR - RÜZGARLIBAHÇE

U-16

28.GRUP

 

BAŞIBÜYÜK      

12:30

1905 MALTEPE GEN. - SAPANBAĞLARI

U-16

28.GRUP

 

 

 

ÖMERLİSPOR – SİTESPOR

U-16

28.GRUP

0 – 3 H.

BAŞIBÜYÜK         

10:45

TAÇSPOR – KOŞUYOLU

U-16

30.GRUP

 

DUDULLU          

14:30

FERAHSPOR – K.BULVARSPOR

U-16

30.GRUP

 

SPOR AKA.    

10.15

SOĞUKSUSPOR – ESENKENT

U-16

30.GRUP

 

ALEMDAĞ         

10:30

ÇEKMEKÖYSPOR – SOĞANLIK

U-16

30.GRUP

 

S.BEYLİ BEL.       

12.30

PENDİK DOĞAN – MODAFEN

U-16

32.GRUP

 

KAYNARCA      

11.30

KAYNARCA – GÜLSUYU

U-16

32.GRUP

 

SPOR AKA.   

14.30

ÇUBUKLU – LİBADE

U-16

32.GRUP

 

İÇERENKÖY      

14:30

KOZYATAĞI - YONCASPOR

U-16

36.GRUP

 

S.BEYLİ 75.      

10:00

SULTANBEYLİ - FETİH KELKİT

U-16

36.GRUP

 

ÜMRANİYE     

15.00

V.TAYFUN - ORTAÇEŞME

U-16

36.GRUP

 

KURTKÖY        

09:00

FK 1864 - ALTINORDU

U-16

36.GRUP

 

İÇERENKÖY         

12:30

İST. ATAŞEHİR - ARTUKBEY İ.Ö

U-16

38.GRUP

 

KARTAL 75.YIL      

10:45

1923 ESENKENT - ACIBADEM ÜSK.

U-16

38.GRUP

 

PAŞABAHÇE    

11:30

PAŞABAHÇE - ÖZATAŞEHİR

U-16

38.GRUP

 

-

-

MALTEPE  BEL.. – ATALAR  

U-16

38.GRUP

3 – 0 H.

FİKİRTEPE        

14:30

F.TEPE D.PINAR - ÇAKMAKSPOR

U-19 A

21.GRUP

 

RİVA    

09:00

KİRAZLITEPE - YAMANSPOR

U-19 A

21.GRUP

 

TUZLA     

10:00

ORHANLISPOR – M.KARAYOLLARI

U-19 A

21.GRUP

 

DOLAYOBA    

12.30

DOLAYOBA – ÇAMLICA

U-19-A

21GRUP

 

YAKACIK         

14:30

YAKACIK - BAŞIBÜYÜKSPOR

U-19 A

23.GRUP

 

SELİMİYE        

11:30

SELİMİYE - ÜSKÜDAR İCADİYE

U-19 A

23.GRUP

 

İDEALTEPE     

10:45

K.YALI YELKEN - CEV. G.GÜCÜ

U-19 A

23.GRUP

 

ÇAKMAK         

15:00

BAĞLARBAŞI - KARABEKİRSPOR

U-19 A

23.GRUP

 

İST. SİTE            

14:30

SİTESPOR - AYDINLISPOR

2.AL.

18.GRUP

 

İDEALTEPE      

12:30

ÖRNEKSPOR – ÜSK. ÇINARSPOR

2.AL.

18.GRUP

 

ORTAÇEŞME   

12:30

DNZ. İŞLETMELERİ - DOĞANGÜNEŞ

2.AL.

18.GRUP

 

ORTAÇEŞME   

10:00

KANLICA - KOZYATAĞI

2.AL.

18.GRUP

 

S.BEYLİ BEL.     

10:45

ORTADAĞSPOR - ATALAR

2.AL.

18.GRUP

 

DUDULLU

14.30

FERAHSPOR - HAYDARPAŞA

2 AL.

16.GRUP

 

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN