Free website counter

2017-2018 FUTBOL SEZONU BAŞLADI

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

****

****

****

SONA EREN KATEGORİLER.

U-14-A ANADOLU YAKASI TAKIMLAR PUAN DURUMU VE SONUÇLAR

U-16-A ANADOLU YAKASI TAKIMLAR PUAN DURUMU VE SONUÇLAR

U-12 TAKIMLAR ANADOLU YAKASI 21-23-24-25.GRUPLAR PUAN VE SONUÇ

U-19-1 ANADOLU YAKASI TAKIMLAR PUAN DURUMU VE SONUÇLAR

U-15-A LİGİ ANADOLU YAKASI TAKIMLAR PUAN DURUMU VE SONUÇLAR

****

****

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİTEN KATEGORİLER

****

U-15 -A TÜRKİYE SAMPİYONASI

2.KADEMEYE GEÇEN TAKIMLAR

İSTANBUL GRUBU İST.KARTALSPOR KARAMAN GRUBU KONYA KARAKARTAL
TEKİRDAĞ GRUBU

GEBZE BEYLİKBAĞI PENALTILARA İTİRAZ VAR.

KIRŞEHİR GRUBU MERSİN AKDENİZ BEL.
KOCAELİ GRUBU BURSA ARABAYATAĞI OSMANİYE GRUBU İSKENDERUN KARAAĞAÇ
DÜZCE GRUBU TEKİRDAĞ KAPAKLI SİTE ELAZIĞ GRUBU DİYARBAKIR DSİSPOR
BALIKESİR GRUBU İZMİR ÇİĞLİ BEL. MUŞ GRUBU D.BAKIR ERGANİ G.BİRLİGİ
KÜTAHYA GRUBU İST.DAMLASPOR KARS GRUBU RİZE BELEDİYESPOR
ESKİŞEHİR GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR GİRESUN GRUBU TRABZON ARAKLI 1961
AYDIN GRUBU İZMİR GAZİEMİR AMASYA GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL.
MUĞLA GRUBU İZMİR BUCA G.BİRLİGİ YOZGAT GRUBU ANKARA HASANOĞLAN
DENİZLİ GRUBU ANTALYA KEPEZ BEL. BOLU GRUBU SAKARYA ERENLERSPOR

U-15 T.ŞAMPİYONASI İLLERİ

İSTANBUL 17-20/ Mayıs
İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTANBUL ALTINOVA
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL DUDULLU
İSTANBUL ZARA EKİNLİ
İSTANBUL KARTALSPOR
TEKİRDAĞ 17-20/ Mayıs
İSTANBUL ÇAMLICA
İSTANBUL HALK. TAŞTEPE
KOCAELİ HARB-İŞSPOR
KOCAELİ GEYVE BEYLİKBAĞI
YALOVA S.Y.DOĞUŞSPOR
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
KOCAELİ 17-20/ Mayıs
İSTANBUL ÇELİKTEPE
İSTANBUL KAYAŞEHİR
BURSA ARABAYATAĞI
BURSA İNEGÖL KAFKASSPOR
TEKİRDAĞ ÇORLU 1947
EDİRNE FATİHSPOR
DÜZCE 17-20 Mayıs
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL G.BİRLİĞİ
KOCAELİ 41 FUTBOL KUL.
KOCAELİ İZMİT G.BİRLİĞİ

BOLU BELEDİYESPOR

TEKİRDAĞ. KAPAKLI SİTE
KÜTAHYA 17-20/ Mayıs
İSTANBUL ALBAYRAK
İSTANBUL DAMLASPOR
BURSA YENİ KARAMAN
BURSA GEMLİK BEL.

BALIKESİR BURHANİYE BEL.

ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR
BALIKESİR 17-20/ Mayıs
İSTANBUL BEYKOZ 1908
İSTANBUL SAHİLSPOR
İZMİR ÇİĞLİ BEL.
İZMİR FORBES TORBALI
KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR
ÇANAKKALE HASTANE BAYIRI

U-15 T.ŞAMP.MAÇLARI İST.ELEMELERİNDEN FİNALE KADAR

****

U-19-1 ANADOLU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME

2017 - 2018 SEZONU
U19  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME GRUPLANDIRMASI

GRUP MERKEZİ
DENİZLİ
23 – 26 MAYIS 2018

GRUP MERKEZİ
ZONGULDAK
23– 26 MAYIS 2018

GRUP MERKEZİ
TOKAT
23 – 26 MAYIS 2018

GRUP MERKEZİ
KAHRAMANMARAŞ
23 – 26 MAYIS 2018

 BURSA
(NİLÜFER ERDEMLİSPOR)

 İSTANBUL
(BAĞLARBAŞI)

 ANKARA
(KAVAKLIDERESPOR)

 ADANA
(YÜKSEL GENÇLİKSPOR)

 BURSA
(HÜRRİYETSPOR)

 İSTANBUL
(GAZİ MAHALLESİ

 ANKARA
(CEBECİSPOR)

(ADANA G.BİRLİĞİ)

 İZMİR
(BORNOVA YEŞİLOVA)

 İSTANBUL
(SULTANGAZİSPOR)

 KAYSERİ
(TALASGÜCÜ BLD.SPOR)

 DİYARBAKIR
(DSİ SPOR)

 İZMİR
(GÜZELTEPE GENÇLİK)

 KIRKLARELİ
(LÜLEBURGAZSPOR)

 SAMSUN
(ATAKUM BLD. SPOR)

 DİYARBAKIR
(ALİPAŞASPOR)

  ISPARTA
(ISPARTA DAVRAZSPOR)

 KOCAELİ
(GÜNEŞSPOR)

 ORDU
(ORDUSPOR)

 MERSİN
(MEDCEM SİLİFKE BLD.SPOR)

 KONYA
(SELÇUKLU BLD.SPOR)

 ESKİŞEHİR
(SAĞLIKSPOR)

 ERZURUM
(YAKUTİYESPOR)

 ELAZIĞ
(ELAZIĞ YOLSPOR)

****

U-15 T.ŞAMP.MAÇLARI İST.ELEMELERİNDEN FİNALE KADAR

****

U-13 LİGİ ANADOLU YAKASI TAKIMLAR (29-30-31 GRUPLAR)

U-13 TAKIMLARDA SADECE 29-30-31.32.GRUPLARI İZLİYORUZ.

ANCAK SONUÇLAR KONUSUNDA YARDIMCI OLMAK ŞARTI İLE

MAÇ SONUÇLARI PUAN DURUMLARI FİKSTÜR

****

U-17-A TAKIMLAR ÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U-17 T.ŞAMP.MAÇLARI İST.ELEMELERİNDEN FİNALE KADAR

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLUP TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA

GİDECEK TAKIMLAR

1.GRUP GÜRPINAR 9.GRUP KOCASİNAN
2.GRUP BAYRAMPAŞA 10.GRUP S.TEPE OFSPOR
3.GRUP SULTANGAZİ 11.GRUP İFA
4.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR 12.GRUP K.ÇEKMECE İ.Y.
5.GRUP YENİBOSNA 13.GRUP İST.KARTAL BEL.
6.GRUP ESENLER 14.GRUP SELİMİYE
7.GRUP GÜNGÖRENSPOR 15.GRUP BAĞLARBAŞI
8.GRUP FERİKÖY 16.GRUP KARTALSPOR

U-17-A LİGİ ANADOLU YAKASI TAKIMLAR PUAN DURUMU

VE MAÇ FİKSTÜRÜ VE TÜM SONUÇLAR

****

2.AMATÖR ANADOLU YAKASI TAKIMLAR

2.AMATÖR ANADOLU YAKASI

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

19.5.2018

DOLAYOBA

16:00

FK 1864

TAÇSPOR

15.GRUP

3 - 1

19.5.2018

DUDULLU

16:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

SAPANBAĞLARI

15.GRUP

3 - 0 h.

19.5.2018

ÇAMLIK

15:00

A. KARTALLARI

Ç.KÖY ÇARŞI

15.GRUP

6 - 7

-

- - ATALAR İST.ATAŞEHİR

15.GRUP

3 - 0 h.

-

- - PEN.VELİBABA İST.KARTALLARI

15.GRUP

3 - 0 h.

19.5.2018

BULVAR

17:00

M.KARAYOLLARI

H.PAŞA DEMİR

17.GRUP

1 - 3

19.5.2018

ÇAKMAK

12:00

FETİH KELKİT

MALTEPE BEL.

17.GRUP

2 - 0

19.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

KİRAZLITEPE

HASANPAŞA

17.GRUP

5 - 10

19.5.2018

ÇAMLIK

17:00

TUZLA MİMARSİNAN

ÜSK. ÇINARSPOR

17.GRUP

5 - 1

-

- - GÖLLÜ KÖYÜ İNCİRKÖY

17.GRUP

h - h.

-

- - KİRAZLITEPE HASANPAŞA

17.GRUP

0 - 3 h.

19.5.2018

SELİMİYE

14:00

SELAMSIZ

KOZYATAĞI

19.GRUP

3 - 3

19.5.2018

SELİMİYE

16:00

ÖZKARACAAHMET

ACIBADEM ÜSK.

19.GRUP

4 - 6

19.5.2018

YENİSAHRA

13:45

ERENKÖY ACAR

1453 MALTEPE GEN.

19.GRUP

6 - 3

-

- - ADALAR FERAHSPOR

19.GRUP

3 - 0 h.

 

 
 

 

 

 

20.5.2018

BAŞIBÜYÜK

15:00

MALTEPE FINDIKLI

ÖZATAŞEHİR

14.GRUP

11 - 3

-

- - ERENKÖY GEN. ŞİLE

14.GRUP

0 - 3 h.

-

- - KAVAKPINAR K.SU YENİ MAH.

14.GRUP

3 - 0 h.

-

- - ANADOLU ÜSK. K.BAKKALKÖY

14.GRUP

3 - 0 h.

20.5.2018

ALEMDAĞ

14:00

ATLAS SPOR

S.ALİ YEŞİLSAHA

16.GRUP

10 - 1

20.5.2018

ÇAKMAK

16:00

ATA. YONCASPOR

TED İST. KOLEJİ

16.GRUP

0 - 4

20.5.2018

K.YUNUS

14:00

BAL.YEŞİLBAĞLAR

YENİŞEHİR KART.

16.GRUP

4 - 2

20.5.2018

PAŞABAHÇE

14:00

ELMALI SPOR

DOĞANGÜNEŞ

16.GRUP

4 - 2

20.5.2018

YENİSAHRA

14:00

ATAŞEHİR ARENA

GİRNE GENÇLİK

16.GRUP

1 - 10

20.5.2018

ALEMDAĞ

16:00

ÜSKÜDAR İCADİYE

ÜSKÜDAR SALACAK

18.GRUP

3 - 2

20.5.2018

DOLAYOBA

14:00

PENDİK DOĞAN

FENERYOLU

18.GRUP

2 - 3

20.5.2018

 İDEALTEPE  

16:00

S.MEHMED HAN

ÇİĞDEMSPOR

18.GRUP

2 - 3

20.5.2018

SELİMİYE

16:00

TUNUSBAĞI

HARB-İŞ

18.GRUP

5 - 2

-

- - VELİBABA Ş.GÜCÜ RÜZGARLIBAHÇE

18.GRUP

3 - 0 h.

****

 
HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN