TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İST.TAKIMLARI

(İST.ELEMELERİNDEN FİNALE KADAR BÜTÜN MAÇLARI)

****

DEVAM EDEN MAÇLAR

MAÇ SONUÇLARINA VE PUAN DURUMLARINA BAKIN.

****

U-14 TAKIMLAR (T.Şampiyonası)

4.LÜ FİNAL MAÇ PROĞRAMI

ŞAMPİYON : SAMSUN KADIKÖY

FİNAL SIRALAMASI

1
SAMSUN KADIKÖYSPOR
2
İSTANBUL ALBAYRAK
3
KUŞADASI KÜÇÜKADA
4
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE

U-14 T.ŞAMPİYONASI MAÇLARI

****

 
U-16 TAKIMLAR T.ŞAMPİYONASI FİNALLER

U-16 TAKIMLAR 4 LÜ FİNAL MAÇLARI

30.06.2017 VE 01.07.2017

KASTAMONUDA OYNANACAK.

Not: yanlışlıkla Nevşehir yazmışım.Özür dilerim.İnsanların Bana güvenmesinden onur duydum.

Finaller Nevşehire mi alındı diye meraklanmışlar.

4.LÜ FİNALE KALAN TAKIMLAR

ESKİŞEHİR GRUBU İST.BAĞLARBAŞI
ÇORUM GRUBU SAMSUN KADIKÖY
ÇANAKKALE GRUBU BURSA ARABAYATAĞI
ADANA GRUBU KONYA KARAKARTALLAR

U-16 TAKIMLAR İST.ELEMELRİNDEN FİNALLERE KADAR

****

U-13 TAKIMLAR T.ŞAMPİYONASI 2.KADEME

4.LÜ FİNALE KALANLAR

SAMSUN GRUBU İSTANBUL BEŞİKTAŞ
KÜTAHYA GRUBU İZMİR ALTINORDU
KAYSERİ GRUBU ANKARA OSMANLISPOR
BOLU GRUBU BURSA BURSASPOR

****

SAMSUN GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
TR.ORTAHİSAR KANUNİ GİRESUNSPOR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ İSTANBUL GALATASARAY
KOCAELİ GÜNEŞSPOR TRABZON 1461

MAÇ PROĞRAMI

A GRUBU TR.ORTAHİSAR İST.BEŞİKTAŞ
0 - 4
B GRUBU GİRESUNSPOR İST.G.SARAY
0 - 1
A GRUBU K.ELİ GÜNEŞSPOR TR.ORTAHİSAR
0 - 3
B GRUBU TRABZON 1461 GİRESUNSPOR
4 - 2
A GRUBU İST.BEŞİKTAŞ K.ELİ GÜNEŞSPOR
4 - 0
B GRUBU İST.G.SARAY TRABZON 1461
5 - 3
FİNAL İST.BEŞİKTAŞ İST.G.SARAY
3 - 0

****

ŞAMPİYON : İSTANBUL BEŞİKTAŞ

KAYSERİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ATİKER KONYA KARAMAN BELEDİYE
DİYARBAKIR D.S.İ. MERSİN ADOPEN ODANİS
ANKARA OSMANLISPOR DİYARBAKIR ERGANİ G.B.

MAÇ PROĞRAMI

A GRUBU ATİKER KONYA D.BAKIR D.S.İ.
0 - 0
B GRUBU KARAMAN BEL. MERSİN ADONİS
0 - 1
A GRUBU ANK.OSMANLISP ATİKER KONYA
2 - 2
B GRUBU D.BAKIR ERGANİ KARAMAN BEL
1 - 1
A GRUBU D.BAKIR D.S.İ. ANK.OSMANLISP
1 - 1
B GRUBU MERSİN ADONİS D.BAKIR ERGANİ
3 - 1
FİNAL ANK.OSMANLISP. MERSİN ADONİS
0-0/3-2 P.

A GRUBU PEN.OSMANLI-ATİKER 3-2 OSMANLI-D.BAKIR DSİ 4 - 3

ŞAMPİYON : ANKARA OSMANLISPOR

 

BOLU GRUBU

21.06.2017 ARABAYATAĞI BURSASPOR
0 - 3
21.06.2017 FENERBAHÇE SAK.ERENLER
2 - 0
22.06.2017 BURSASPOR FENERBAHÇE
0 - 0
22.06.2017 SAK.ERENLER ARABAYATAĞI
1 - 1
23.06.2017 ARABAYATAĞI FENERBAHÇE
0 - 5
23.06.2017 SAK.ERENLER BURSASPOR
0 - 4

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
BURSASPOR
3
2
1
0
7
0
7
7
2
FENERBAHÇE
3
2
1
0
7
0
7
7
3
ERENLER
3
0
1
2
1
7
1
-6
4
ARABAYATAĞI
3
0
1
2
1
9
0
-8

PENALTILAR: BURSASPOR - FENERBAHÇE 3 - 1

ŞAMPİYON : BURSA BURSASPOR

KÜTAHYA GRUBU

21.06.2017 İZMİR ALTAY ALTINORDU
1 - 2
21.06.2017 DENİZLİSPOR BOLUSPOR
0 - 1
22.06.2017 ALTINORDU DENİZLİSPOR
5 - 0
22.06.2017 BOLUSPOR İZMİR ALTAY
2 - 3
23.06.2017 İZMİR ALTAY DENİZLİSPOR
2 - 1
23.06.2017 BOLUSPOR ALTINORDU
0 - 0

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
ALTINORDU
3
2
1
0
7
1
7
6
2
ALTAY
3
2
0
1
6
5
6
1
3
BOLUSPOR
3
1
1
1
3
3
4
0
4
DENİZLİSPOR
3
0
0
3
1
8
0
-7

****

ŞAMPİYON : İZMİR ALTINORDU

 

U-13 TAKIMLAR 2.KADEME MAÇLARI

SAMSUN GRUBU
BOLU GRUBU
KÜTAHYA GRUBU
KAYSERİ GRUBU
İSTANBUL BEŞİKTAŞ BURSA ARABAYATAĞI İZMİR ALTAY D.BAKIR ERGANİ G.B.
İSTANBUL G.SARAY BURSASPOR İZMİR ALTINORDU DİYARBAKIR DSİ
KOCAELİ GÜNEŞ İST.FENERBAHÇE DENİZLİSPOR ANKARA OSMANLISPOR
TRABZON 1461 SAKARYA ERENLER BOLUSPOR ATİKER KONYASPOR
TR.ORTAHİSAR     MERSİN Ç.KÖY ADONİS
GİRESUNSPOR     KARAMAN BELEDİYE

U-13 T.ŞAMPİYONASI İLLER BELLİ OLDU.

İSTANBUL ELEMELERİNDEN FİNALLERE KADAR

****


U-19 TAKIMLAR (T.Şampiyonası)

DÖRTLÜ FİNALLER SİVASTA

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SIRALAMASI

ŞAMPİYON ANKARA HACETTEPE

1
ANKARA HACETTEPE
2
TRABZON ORTAHİSAR
3
DİYARBAKIR DSİ.
4
İSTANBUL EROKSPOR

U-19-A TAKIMLAR

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

****

U-19-B 2.KÜME 15.GRUP

U-19-2 TAKIMLAR 15.GRUP

MAÇLARI VE PUAN DURUMLARI

****

U-11 TAKIMLAR

U-11 TAKIMLAR (19-20-23.GRUPLAR)

U-11 TAKIMLAR MAÇ PROĞRAMI

PUAN DURUMLARI

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN