TFF 2.LİG KIRMIZI GRUP

34.HAFTA MAÇLARI

15.04.2021 14.00 BAYBURT ÖİS – KARACABEY BEL.SPOR 0 – 0

15.04.2021 14.00 1922 KONYASPOR – EYÜPSPOR 0 – 1

15.04.2021 15.00 KARABÜKSPOR – PAZARSPOR 1 – 2

15.04.2021 15.00 ELAZIGSPOR – BODRUMSPOR 4 – 3

15.04.2021 15.00 TURGUTLUSPOR – BELEDİYE VANSPOR 2 – 1

15.04.2021 15.00 PENDİKSPOR – KIRŞEHİR BEL.SPOR 2 – 1

15.04.2021 15.00 SERİK BEL.SPOR – SAKARYASPOR 0 – 3

15.04.2021 15.00 ETİMESGUT BEL.SPOR – KIRKLARELİSPOR 2 – 1

15.04.2021 15.00 KASTAMONUSPOR – TARSUS İDMAN YURDU 2. 0

15.04.2021 15.00 SİVAS 4 EYLÜL – MAMAK 7 – 1

PUAN DURUMU

STakımOGBMAYAvP
1Eyüpspor34257272215182
2Sakaryaspor341712560322863
3Kırşehir Bld.34188847272062
4Kırklarelispor341612653302360
5Vanspor FK341861053312260
6Bodrumspor341771073452858
7Etimesgut Bld.341771055282758
8Turgutluspor34164144451-752
9Karacabey Bld.34139124637948
10Tarsus İY34139125145648
11Serik Belediye341212104544148
12Pendikspor34135165246644
13Pazarspor34135165456-244
14Bayburt İÖİ34125174253-1141
15Sivas Bld.34913125044640
161922 Konyaspor34108164143-238
17Kastamonuspor34812142946-1736
18Elazığspor (-3)3495204777-3029
19Mamak FK34662229102-7324
20Karabükspor (-3)3412311297-852

33.HAFTA MAÇLARI

11.04.2021 14:00 KARACABEY BEL.SPOR – ELAZIGSPOR 6 – 2
11.04.2021 15:00 KIRKLARELİSPOR – TURGUTLUSPOR 5 – 2
11.04.2021 15:00 TARSUS İDMAN YURDU – ETİMESGUT BEL.SPOR 0 – 2
11.04.2021 15:00 BELEDİYE VANSPOR – KARABÜKSPOR 1 – 0
11.04.2021 15:00 SAKARYASPOR – BAYBURT ÖİS 1 – 2
11.04.2021 15:00 EYÜPSPOR – KASTAMONUSPOR 0 – 0
11.04.2021 15:00 PAZARSPOR – SERİK BEL.SPOR 2 – 0
11.04.2021 15:00 KIRŞEHİR BEL.SPOR – MAMAK 1 – 0
11.04.2021 15:00 1922 KONYASPOR – SİVAS 4 EYLÜL 2 – 1
11.04.2021 15:00 BODRUMSPOR – PENDİKSPOR 3 – 0

PUAN DURUMU

STakımOGBMAYAvP
1Eyüpspor33247271215079
2Kırşehir Bld.33188746252162
3Sakaryaspor331612557322560
4Kırklarelispor331612552282460
5Vanspor FK33186952292360
6Bodrumspor33177970412958
7Etimesgut Bld.331671053272655
8Turgutluspor33154144250-849
9Tarsus İY33139115143848
10Serik Belediye33121294541448
11Karacabey Bld.33138124637947
12Pendikspor33125165045541
13Pazarspor33125165255-341
14Bayburt İÖİ33124174253-1140
151922 Konyaspor33108154142-138
16Sivas Bld.33813124343037
17Kastamonuspor33712142746-1933
18Elazığspor (-3)3385204374-3126
19Mamak FK3366212895-6724
20Karabükspor (-3)3312301195-842

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir