TFF 2.LİG 2020-2021 SEZONU KIRMIZI GRUP

PENDİKSPOR -EYÜPSPOR

29.11.2020 PAZAR

13.00 SERİK BEL.SPOR – KIRKLARELİSPOR

13.00 KARABÜKSPOR – TARSUSU İDMAN YURDU

13.00 BAYBURT ÖİS – BELEDİYE VANSPOR

13.00 MAMAK – KARACABEY BEL.SPOR

13.00 PENDİKSPOR – SAKARYASPOR

13.00 TURGUTLUSPOR – EYÜPSPOR

13.00 ELAZIGSPOR – PAZARSPOR

13.00 SİVAS 4 EYLÜL – KASTAMONUSPOR

13.00 ETİMESGUT BEL.SPOR – 1922 KONYASPOR

13.00 KIRŞEHİR BEL.SPOR – BODRUMSPOR

PUAN DURUMU


TAKIMLAR
OGBMAYAV
1.EYÜPSPOR119112882028
2.TURGUTLUSPOR118031312124
3.VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ11632159621
4.SERİK BELEDİYESPOR115421610619
5.SAKARYASPOR A.Ş.115421613319
6.KIRKLARELİSPOR1044293616
7.ETİMESGUT BELEDİYESPOR11443107316
8.KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.114341512315
9.KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR1043398115
10.KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR11425158714
11.BODRUMSPOR A.Ş.113351917212
12.TARSUS İDMAN YURDU103341616012
13.GMG KASTAMONUSPOR113351218-612
14.SİVAS BELEDİYE SPOR102531515011
15.MAMAK FK10325816-811
16.PENDİKSPOR103161415-110
17.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR114161418-410
18.PAZARSPOR83141217-510
19.BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR8305610-49
20.KARDEMİR KARABÜKSPOR110110333-30-2

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım AdıCeza Puanı
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR3
KARDEMİR KARABÜKSPOR3

18.11.2020 ÇARŞAMBA

13.30 EYÜPSPOR – KARABÜKSPOR 7 – 0

13.30 BELEDİYE VANSPOR – ELAZIĞSPOR 2 – 1

13.30 1922 KONYASPOR – TURGUTLUSPOR 1 – 2

13.30 KIRKLARELİSPOR – BAYBURT ÖİS ERTELENDİ

13.30 PAZARSPOR – PENDİKSPOR ERTELENDİ

13.30 TARSUSU İDMAN YURDU – SERİK BEL.SPOR 1 – 3

13.30 KASTAMONUSPOR- ETİMESGUT BEL.SPOR 2 – 1

13.30 SAKARYASPOR – MAMAK 3 – 1

13.30 KARACABEY BEL.SPOR – KIRŞEHİR BEL.SPOR 2 – 2

13.30 BODRUMSPOR – SİVAS 4 EYLÜL 2 – 2

14.11.2020 CUMARTESİ -10.HAFTA

13.00 ELAZIGSPOR – KIRKLARELİSPOR 0 – 1

13.00 PENDİKSPOR – VANSPOR 3 – 5

13.00 BODRUMSPOR – KARACABEY BEL.SPOR 2 – 1

13.00 KIRŞEHİR BEL.SPOR – SAKARYASPOR 0 – 1

13.00 SERİK BEL.SPOR – EYÜPSPOR 0 – 3

13.00 SİVAS BEL.SPOR – ETİMESGUT BEL.SPOR 0 – 0

13.00 TURGUTLUSPOR – KASTAMONUSPOR 2 – 1

13.00 KARABÜKSPOR – 1922 KONYASPOR 0 – 5

BAYBURT ÖİS – TARSUSU İDMANYURDU ERTELENDİ.

MAMAK – PAZARSPOR ERTELENDİ.

11.11.2020 ÇARŞAMBA

13.00 KASTAMONUSPOR – KARABÜKSPOR 1 – 0

13.00 TARSUS İDMAN YURDU – ELAZIGSPOR 1 – 2

13.00 ETİMESGUT BEL.SPOR – TURGUTLUSPOR 2 – 1

13.00 EYÜPSPOR – BAYBURT ÖİS 2 – 0

13.00 KIRKLARELİSPOR – PENDİKSPOR 1 – 0

13.00 VANSPOR FK – MAMAK FK 3 – 0

13.00 PAZARSPOR – KIRŞEHİR BEL.SPOR ERTELENDİ.

13.00 SAKARYASPOR – BODRUMSPOR 2 – 6

13.00 KARACABEY BEL.SPOR – SİVAS BEL.SPOR 4 – 0

31.10.2020 CUMARTESİ – 8.HAFTA

13.00 MAMAK – KIRKLARELİSPOR 1 – 0

13.00 SİVAS 4 EYLÜL – TURGUTLUSPOR 4 – 0

13.00 PENDİKSPOR – TARSUS İDMAN YURDU 1 – 0

13.00 KIRŞEHİR BELEDİYESPOR – BELEDİYE VANSPOR 1 – 0

13.00 KARACABEY BEL.SPOR – SAKARYASPOR 0 – 3

13.00 ELAZIĞSPOR – EYÜPSPOR 2 – 3

13.00 BODRUMSPOR – PAZARSPOR 1 – 2

13.00 KARABÜKSPOR – ETİMESGUT BEL.SPOR 0 – 0

13.00 SERİK BEL.SPOR – KASTAMONUSPOR 1 – 1

13.00 BAYBURT ÖİS – 1922 KONYASPOR 0 – 2

24.10.2020 CUMARTESİ

14.00 BAYBURT OİS – ELAZIĞSPOR 2 – 0

14.00 KIRŞEHİR BEL.SPOR – ETİMESGUT BEL.SPOR 0 – 0

28.10.2020 ÇARŞAMBA

14.00 TURGUTLUSPOR – KARABÜKSPOR 2 – 1

14.00 1922 KONYASPOR – ELAZIĞSPOR 3 – 0

14.00 KASTAMONUSPOR – BAYBURT OİS 1 – 0

14.00 PAZARSPOR – KARACABEY BEL.SPOR 1 – 1

14.00 EYÜPSPOR – PENDİKSPOR 1 – 0

14.00 ETİMESGUT BEL.SPOR – SERİK BEL.SPOR 2 – 0

14.00 TARSUS İDMAN YURDU – MAMAK 4 – 0

14.00 KIRKLARELİSPOR – KIRŞEHİR BEL.SPOR 0 – 1

14.00 BELEDİYE VANSPOR – BODRUMSPOR 1 – 1

14.00 SAKARYASPOR – SİVAS 4 EYLÜL 2 – 2

20.10.2020 SALI – 6.HAFTA

14.00 KIRŞEHİR BELEDİYESİ – TARSUS İD.YURDU 2 – 2

14.00 BAYBURT ÖİS – ETİMESGUT BELEDİYESİ 1 – 0

14.00 ELAZIĞ SPOR – KASTAMONUSPOR 3 – 2

21.10.2020 ÇARŞAMBA

14.00 SİVAS 4 EYLÜL – KARABÜKSPOR 4 – 1

14.00 BODRUMSPOR – KIRKLARELİSPOR 0 – 0

14.00 SERİK BELEDİYESPOR – TURGUTLUSPOR 2 – 0

14.00 KARACABEY BELEDİYESPOR – BELEDİYE VANSPOR 0 – 1

14.00 MAMAK – EYÜPSPOR 0 – 3

14.00 SAKARYASPOR – PAZARSPOR 2 – 1

14.00 PENDİKSPOR – 1922 KONYASPOR 1 – 1

14.10.2020 ÇARŞAMBA 5. HAFTA

14.30 BELEDİYE VANSPOR – SAKARYASPOR 1 – 0

14.30 PAZARSPOR – SİVAS 4 EYLÜL 4 – 2

15.00 ETİMESGUT BEL. – ELAZIĞSPOR 1 – 2

15.00 KASTAMONUSPOR – PENDİKSPOR 1 – 4

15.00 KARABÜKSPOR – SERİK BEL.SPOR 0 – 2

15.00 1922 KONYASPOR – MAMAK 0 – 1

15.00 TARSUS İDMAN YURDU – BODRUMSPOR 3 – 2

15.30 TURGUTLUSPOR – BAYBURT ÖİS 1 – 0

15.30 KIRKLARELİSPOR – KARACABEY BEL. 2 – 0

15.30 EYÜPSPOR – KIRŞEHİR BEL. 2 – 1

10.10.2020 CUMARTESİ4.HAFTA

14.30 BAYBURT ÖİS – KARABÜKSPOR 2 – 0

14.30 ELAZIGSPOR – TURGUTLUSPOR 0 – 1

14.30 PAZARSPOR – BELEDİYE VANSPOR 2 – 0

14.30 SİVAS 4 EYLÜL – SERİK BELEDİYESPOR 0 – 0

15.00 MAMAK – KASTAMONUSPOR 1 – 1

15.00 KIRŞEHİR BELEDİYESPOR – 1922 KONYASPOR 1 – 0

15.30 SAKARYASPOR – KIRKLARELİSPOR 0 – 0

15.30 KARACABEY BELEDİYESPOR – TARSUSU İDMAN YURDU 3 – 0

15.30 BODRUMSPOR – EYÜPSPOR 1 – 2

15.30 PENDİKSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 – 2

04.10.2020 PAZAR 3.HAFTA

14.30 BEL.VANSPOR – SİVAS 4 EYLÜL 1 – 0

15.00 KARABÜKSPOR – ELAZIĞSPOR 1 – 3

15.00 SERİK BEL.SPOR – BAYBURT ÖİS 4 – 1

15.00 TARSUS İD.YURDU – SAKARYASPOR 1 – 1

15.00 ETİMESGUT BEL. – MAMAK 1 – 1

15.00 KASTAMONUSPOR – KIRŞEHİR BEL. 0 – 1

15.30 EYÜPSPOR – KARACABEY BEL. 0 – 2

15.30 TURGUTLUSPOR – PENDİKSPOR 1 – 1

15.30 KIRKLARELİSPOR – PAZARSPOR 4 – 0

26.09.2020 CUMARTESİ2.HAFTA

15.00 BELEDİYE VANSPOR – KIRKLARELİSPOR 0 – 0

15.00 PAZARSPOR – TARSUS İD.YURDU 1 – 3

15.00 SİVAS 4 EYLÜL – BAYBURT ÖİS. ERTELENDİ.

15.00 ELAZIĞSPOR – SERİK BEL.SPOR 1 – 1

15.30 MAMAK – TURGUTLUSPOR 0 – 1

15.30 KIRŞEHİR BEL. – ETİMESGUT BEL. ERTELENDİ.

16.00 PENDİKSPOR – KARABÜKSPOR 4 – 0

16.00 SAKARYASPOR – EYÜPSPOR 1 – 1

16.00 BB BODRUMSPOR – KASTAMONUSPOR 4 – 1

16.00 KARACABEY BEL. – 1922 KONYASPOR 1 – 0

KIRMIZI GRUP 1.HAFTA

21.09.2020 PAZARTESİ

15.30 KASTAMONUSPOR – KARACABEY BEL.SPOR 1 – 1

20.09.2020 PAZAR

15.00 BAYBURT İL ÖZEL İD.-ELAZIĞSPOR ERT.

15.30 KARDEMİR KARABÜKSPOR – BAŞKENT AKADEMİ FK. 0 – 3

15.30 TARSUS İD.YURDU – VANSPOR FK. 1 – 1

15.30 1922 KONYASPOR – SAKARYASPOR 0 – 1

15.30 SERİK BEL.SPOR – PENDİKSPOR 2 – 0

15.30 ETİMESGUT BEL.SPOR – BODRUM BEL.BODRUMSPOR 1 – 0

16.00 KIRKLARELİSPOR – SİVAS BEL.SPOR 1 – 1

16.00 TURGUTLUSPOR – KIRŞEHİR BEL.SPOR 1 – 0

16.00 EYÜPSPOR – PAZARSPOR 4 – 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir