TFF 3.LİG 2020-2021 SEZONU 3.GRUP

ŞİLE YILDIZ – EROKSPOR

29.10.2020 PERŞEMBE6.HAFTA

14.00 ALTINDAĞ BEL.SPOR – ESENLER EROKSPOR

14.00 OSMANİYESPOR – ISPARTA 32 SPOR

14.00 BATMAN PETROLSPOR – YALOVASPOR

14.00 ŞİLE YILDIZSPOR – GÖLCÜKSPOR

14.00 ÇARŞAMBASPOR – ARHAVİSPOR

14.00 SOMASPOR – ÇATALCASPOR

14.00 KARŞIYAKA – CİZRESPOR

19.00 İÇEL İDMANYURDUSPOR – ELAZIĞ KARAKOÇAN FK

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYAv
1.KARŞIYAKA541084413
2.İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ532081711
3.SOMASPOR532074311
4.ÇATALCASPOR33009369
5.BATMAN PETROL SPOR A.Ş.53027529
6.ÇARŞAMBASPOR52216338
7.ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ52216518
8.ŞİLE YILDIZSPOR513156-16
9.ISPARTA 32 SPOR51227615
10.ARHAVİ SPOR41125504
11.ESENLER EROKSPOR511356-14
12.GÖLCÜKSPOR511335-24
13.ERBAASPOR511336-34
14.ALTINDAĞ SPOR411226-44
15.YALOVASPOR5023511-62
16.CİZRE SPOR301227-51
17.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ410327-50

17.10.2020 CUMARTESİ – 5.HAFTA

14.00 ELAZIG KARAKOÇAN FK. – BATMAN PETROLSPOR 1 – 0

14.00 CİZRESPOR – SOMASPOR 2 – 2

15.00 ESENLER EROKSPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 3 – 1

15.00 YALOVASPOR – KARŞIYAKA 0 – 1

15.00 ÇATALCASPOR – ÇARŞAMBASPOR 2 – 1

15.00 GÖLCÜKSPOR – İÇEL İDMAN YURDU 0 – 0

18.10.2020 PAZAR

14.00 ERBAASPOR – OSMANİYESPOR 2 – 0

19.00 ISPARTA 32 SPOR – ALTINDAĞ BELEDİYESİSPOR 4 – 0

10.10.2020 CUMARTESİ 4.HAFTA

14.30 ÇARŞAMBASPOR – CİZRESPOR 3 – 0

15.00 ALTINDAĞ BELEDİYESPOR – ERBAASPOR 1 – 0

11.10.2020 PAZAR

14.00 BATMAN PETROLSPOR – GÖLCÜKSPOR 1 – 2

14.30 ARHAVİSPOR – ÇATALCASPOR 0 – 1

15.30 ŞİLE YILDIZSPOR – İSPARTA 32 SPOR 1 – 1

15.30 SOMASPOR – YALOVASPOR 2 – 1

15.30 KARŞIYAKA – ELAZIĞ KARAKOÇAN F.K. 2 – 1

18.00 İÇEL İDMANYURDU – ESENLER EROKSPOR 2 – 1

04.10.2020 PAZAR 3.HAFTA

14.30 ERBAASPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 0 – 0

14.30 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK. – SOMASPOR 1 – 1

14.30 OSMANİYESPOR – ALTINDAĞ BEL.SPOR 1 – 0

14.30 CİZRESPOR – ARHAVİSPOR 0 – 2

15.30 EROKSPOR – BATMAN PETROLSPOR 0 – 1

15.30 GÖLCÜKSPOR – KARŞIYAKA 1 – 2

15.30 YALOVASPOR – ÇARŞAMBASPOR 0 – 0

19.00 ISPARTA 32 SPOR – İÇEL İD.YURDUSPOR 0 – 0

25.09.2020 CUMA

16.00 KARŞIYAKA – EROKSPOR 1 – 1

26.09.2020 CUMARTESİ

15.00 BATMAN PETROLSPOR – ISPARTA 32 SPOR 3 – 1

15.00 ARHAVİSPOR – YALOVASPOR 2 – 2

15.00 ÇARŞAMBASPOR – ELAZIG KARAKOÇAN FK. 1 – 1

16.00 ŞİLE YILDIZ – OSMANİYESPOR 2 – 1

16.00 SOMASPOR – GÖLCÜKSPOR 1 – 0

16.00 ÇATALCASPOR – CİZRESPOR ERTELENDİ.

19.00 İÇEL İD.YURDU – ERBAASPOR 3 – 0

11.10.2020 PAZAR 4.HAFTA

14.30 BATMAN PETROL – GÖLCÜKSPOR

14.30 ARHAVİSPOR – ÇATALCASPOR

14.30 ÇARŞAMBASPOR – CİZRESPOR

15.00 ALTINDAĞ BEL.SPOR – ERBAASPOR

15.30 ŞİLE YILDIZSPOR – ISPARTA32 SPOR

15.30 SOMASPOR – YALOVASPOR

15.30 KARŞIYAKA – ELAZIĞ KARAKOÇAN FK.

19.00 İÇEL İD.YURDU – EROKSPOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir