TFF 3.LİG 2020-2021 SEZONU 3.GRUP

ŞİLE YILDIZ – EROKSPOR

28.01.2021 PAZAR

13.00 BATMAN PETROLSPOR – ERBAASPOR

13.00 ŞİLE YILDIZSPOR – ALTINDAĞ BEL.SPOR

13.00 SOMASPOR – ESENLER EROKSPOR

13.00 KARŞIYAKA – ISPARTA 32 SPOR

13.00 ÇARŞAMBASPOR – GÖLCÜKSPOR

13.00 İÇEL İDMAN YURDU – OSMANİYESPOR

13.00 ARHAVİSPOR – ELAZIG KARAKOÇAN FK

13.00 ÇATALCASPOR – YALOVASPOR

PUAN DURUMU

 TAKIMLAROGBMAYAVP
1.SOMASPOR16105132141835
2.İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ1610422571834
3.ESENLER EROKSPOR16103330121833
4.KARŞIYAKA168532112929
5.ÇATALCASPOR168442116528
6.ÇARŞAMBASPOR167632012827
7.ISPARTA 32 SPOR167542718926
8.ŞİLE YILDIZSPOR166552020023
9.ALTINDAĞ SPOR166461315-222
10.ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ164751113-219
11.GÖLCÜKSPOR16538914-518
12.BATMAN PETROL SPOR A.Ş.164571118-717
13.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ165381618-215
14.ERBAASPOR1642101222-1014
15.CİZRE SPOR163491136-2513
16.YALOVASPOR1623111429-159
17.ARHAVİ SPOR1622121027-178

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım AdıCeza Puanı
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ3

06.01.2021 ÇARŞAMBA

13.00 ÇARŞAMBASPOR – ESENLER EROKSPOR 1 – 3

13.00 SOMASPOR – ISPARTA 32 SPOR 3 – 0

13.00 BATMAN PETROLSPOR – OSMANİYESPOR 0 – 0

13.00 İÇEL İDMAN YURDU – ALTINDAĞ BEL.SPOR 2 – 0

13.00 CİZRESPOR – YALOVASPOR 2 – 1

13.00 ARHAVİSPOR – GÖLCÜKSPOR 0 – 1

13.00 KARŞIYAKA – ERBAASPOR 0 – 1

13.00 ÇATALCASPOR – ELAZIG KARAKOÇAN FK 0 – 0

31.12.2020 PERŞEMBE

13.00 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK – CİZRESPOR 0 – 0

29.12.2020 SALI

13.00 ESENLER EROKSPOR – ARHAVİSPOR 1 – 0

30.12.2020 ÇARŞAMBA

12.00 OSMANİYESPOR – KARŞIYAKA 3 – 1

13.00 ALTINDAĞ BEL.SPOR – BATMAN PETROLSPOR 2 – 0

13.00 ERBAASPOR – SOMASPOR 2 – 2

13.00 ISPARTA 32 SPOR – ÇARŞAMBASPOR 1 – 1

13.00 ŞİLE YILDIZSPOR – İÇEL İDMAN YURDU 1 – 2

13.00 GÖLCÜKSPOR – ÇATALCASPOR 1 – 0

31.12.2020 PERŞEMBE

13.00 ELAZIG KARAKOÇAN FK – CİZRESPOR

24.12.2020 PERŞEMBE

13.00 BATMAN PETROLSPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 0 – 1

13.00 ÇATALCASPOR – ESENLER EROKSPOR 0 – 2

13.00 ARHAVİSPOR – ISPARTA 32 SPOR 1 – 3

13.00 SOMASPOR – OSMANİYESPOR 3 – 2

13.00 KARŞIYAKA – ALTINDAĞ BEL.SPOR 0 – 0

13.00 CİZRESPOR – GÖLCÜKSPOR 2 – 1

13.00 ÇARŞAMBASPOR – ERBAASPOR 2 – 1

13.00 YALOVASPOR – ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 – 1

20.12.2020 PAZAR

13.00 İÇEL İDMAN YURDU – BATMAN PETROLSPOR 3 – 0

13.00 ALTINDAĞ BEL.SPOR – SOMASPOR 1 – 4

13.00 GÖLCÜKSPOR – YALOVASPOR 1 – 0

13.00 ŞİLE YILDIZSPOR -KARŞIYAKA 0 – 2

13.00 OSMANİYESPOR – ÇARŞAMBASPOR 0 – 0

13.00 ERBAASPOR – ARHAVİSPOR 1 – 3

13.00 ISPARTA 32 SPOR – ÇATALCASPOR 2 – 0

13.00 ESENLER EROKSPOR – CİZRESPOR 7 – 0

15.12.2020 SALI

13.00 OSMANİYESPOR – YALOVASPOR 0 – 1

10.12.2020 PERŞEMBE13.HAFTA

13.00 SOMASPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 3 – 3

13.00 YALOVASPOR – ESENLER EROKSPOR 3 – 3

13.00 CİZRESPOR – ISPARTA 32 SPOR 1 – 5

13.00 ARHAVİSPOR – OSMANİYESPOR 0 – 2

13.00 ÇARŞAMBASPOR – ALTINDAĞ BEL.SPOR 0 – 0

13.00 ELAZIG KARAKOÇAN FK. – GÖLCÜKSPOR 0 – 0

13.00 ÇATALCASPOR – ERBAASPOR 3 – 2

13.00 KARŞIYAKA – İÇEL İDMAN YURDU 3 – 1

06.12.2020 PAZAR

13.30 ARHAVİSPOR – BATMAN PETROLSPOR 1 – 1

13.30 ESENLER EROKSPOR – ISPARTA 32 SPOR 1 – 1

13.30 YALOVASPOR – ALTUBDAĞ BEL.SPOR 1 – 3

02.12.2020 ÇARŞAMBA12.HAFTA

13.00 İÇEL İDMANYURDU – SOMASPOR 1 – 0

13.00 ISPARTA 32 SPOR – YALOVASPOR 1 – 2

13.00 BATMAN PETROLSPOR – KARŞIYAKA 0 – 0

13.00 ŞİLE YILDIZSPOR – ÇARŞAMBASPOR 0 – 1

13.00 ALTINDAĞ BEL.SPOR – ARTVİNSPOR 1 – 0

13.00 OSMANİYESPOR – ÇATALCASPOR 1 – 2

13.00 ERBAASPOR – CİZRESPOR 0 – 1

13.00 ESENLER EROKSPOR – ELAZIĞ KARAKOÇAN FK. 1 – 0

28.11.2020 CUMARTESİ11.HAFTA

13.00 SOMASPOR – BATMAN PETROLSPOR 1 – 1

13.00 ARHAVİSPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 0 – 1

13.00 GÖLCÜKSPOR – ESENLER EROKSPOR 0 – 2

13.00 ELAZIG KARAKOÇAN FK. – ISPARTA 32 SPOR 1 – 1

13.00 CİZRESPOR – OSMANİYESPOR 0 – 2

13.00 ÇATALCASPOR – ALTINDAĞ BEL.SPOR 0 – 0

13.00 YALOVASPOR – ERBAASPOR 0 – 1

13.00 ÇARŞAMBASPOR – İÇEL İDMANYURDU SPOR 1 – 0

24.11.2020 SALI

13.00 KARŞIYAKA – ARHAVİSPOR 1 – 0

19.11.2020 PERŞEMBE – 10 HAFTA

13.00 KARŞIYAKA – SOMASPOR 0 – 1

13.00 BATMAN PETROLSPOR – ÇARŞAMBASPOR 1 – 3

13.00 ISPARTA 32 SPOR – GÖLCÜKSPOR 2 – 1

13.00 İÇEL İDMAN YURDUSPOR – ARHAVİSPOR 3 – 0

13.00 ŞİLE YILDIZSPOR – ÇATALCASPOR 0 – 1

13.00 ALTINDAG BEL.SPOR – CİZRESPOR 3 – 0

13.00 ERBAASPOR – ELAZIG KARAKOÇAN FK. 0 – 1

15.11.2020 PAZAR 9.HAFTA

13.00 ARHAVİSPOR – BATMAN PETROLSPOR ERTELENDİ.

13.00 CİZRESPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 2 – 3

13.00 ESENLER EROKSPOR – ISPARTA 32 SPOR ERTELENDİ.

13.00 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK. – OSMANİYESPOR FK. 0 – 0

13.00 YALOVASPOR – ALTINDAĞSPOR ERTELENDİ.

13.00 ÇARŞAMBASPOR – KARŞIYAKA 0 – 0

13.00 GÖLCÜKSPOR – ERBAASPOR 0 – 1

13.00 ÇATALCASPOR – İÇEL İDMAN YURDU 1 – 1

12.11.2020 PERŞEMBE8.HAFTA

13.00 ERBAASPOR – ESENLER EROKSPOR 0 – 2

13.00 ŞİLE YILDIZSPOR – YALOVASPOR 2 – 1

13.00 SOMASPOR – ÇARŞAMBASPOR 3 – 0

13.00 OSMANİYE FK. -GÖLCÜKSPOR 2 – 0

13.00 KARŞIYAKA – ARHAVİSPOR ERTELENDİ.

13.00 BATMAN PETROLSPOR – ÇATALCASPOR 0 – 2

13.00 İÇEL İDMAN YURDU – CİZRESPOR 0 – 0

13.00 ALTINDAĞSPOR – ELAZIĞ KARAKOÇAN FK. 1 – 0

31.10.2020 CUMARTESİ7.HAFTA

13.00 ESENLER EROKSPOR – OSMANİYESPOR 2 – 1

01.11.2020 PAZAR

13.00 CİZRESPOR – BATMAN PETROLSPOR 0 – 0

13.00 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK – ŞİLE YILDIZSPOR 2 – 4

13.00 ARHAVİSPOR – SOMASPOR 0 – 2

13.00 GÖLCÜKSPOR – ALTINDAĞ BEL.SPOR 1 – 0

13.00 ÇATALCASPOR – KARŞIYAKA 1 – 1

13.00 YALOVASPOR – İÇEL İDMAN YURDU 0 – 3

19.00 ISPARTA 32 SPOR – ERBAASPOR 2 – 0

25.10.2020 PAZAR

14.00 ÇATALCA – CİZRESPOR 2 – 0

28.10.2020 ÇARŞAMBA6.HAFTA

14.00 ALTINDAĞ BEL.SPOR – ESENLER EROKSPOR 0 – 1

14.00 OSMANİYESPOR – ISPARTA 32 SPOR 1 – 2

29.10.2020 PERŞEMBE

14.00 BATMAN PETROLSPOR – YALOVASPOR 1 – 0

14.00 ŞİLE YILDIZSPOR – GÖLCÜKSPOR 0 – 0

14.00 ÇARŞAMBASPOR – ARHAVİSPOR 5 – 0

14.00 SOMASPOR – ÇATALCASPOR 3 – 0

14.00 KARŞIYAKA – CİZRESPOR 5 – 1

19.00 İÇEL İDMANYURDUSPOR – ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 – 0

17.10.2020 CUMARTESİ – 5.HAFTA

14.00 ELAZIG KARAKOÇAN FK. – BATMAN PETROLSPOR 1 – 0

14.00 CİZRESPOR – SOMASPOR 2 – 2

15.00 ESENLER EROKSPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 3 – 1

15.00 YALOVASPOR – KARŞIYAKA 0 – 1

15.00 ÇATALCASPOR – ÇARŞAMBASPOR 2 – 1

15.00 GÖLCÜKSPOR – İÇEL İDMAN YURDU 0 – 0

18.10.2020 PAZAR

14.00 ERBAASPOR – OSMANİYESPOR 2 – 0

19.00 ISPARTA 32 SPOR – ALTINDAĞ BELEDİYESİSPOR 4 – 0

10.10.2020 CUMARTESİ 4.HAFTA

14.30 ÇARŞAMBASPOR – CİZRESPOR 3 – 0

15.00 ALTINDAĞ BELEDİYESPOR – ERBAASPOR 1 – 0

11.10.2020 PAZAR

14.00 BATMAN PETROLSPOR – GÖLCÜKSPOR 1 – 2

14.30 ARHAVİSPOR – ÇATALCASPOR 0 – 1

15.30 ŞİLE YILDIZSPOR – İSPARTA 32 SPOR 1 – 1

15.30 SOMASPOR – YALOVASPOR 2 – 1

15.30 KARŞIYAKA – ELAZIĞ KARAKOÇAN F.K. 2 – 1

18.00 İÇEL İDMANYURDU – ESENLER EROKSPOR 2 – 1

04.10.2020 PAZAR 3.HAFTA

14.30 ERBAASPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 0 – 0

14.30 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK. – SOMASPOR 1 – 1

14.30 OSMANİYESPOR – ALTINDAĞ BEL.SPOR 1 – 0

14.30 CİZRESPOR – ARHAVİSPOR 0 – 2

15.30 EROKSPOR – BATMAN PETROLSPOR 0 – 1

15.30 GÖLCÜKSPOR – KARŞIYAKA 1 – 2

15.30 YALOVASPOR – ÇARŞAMBASPOR 0 – 0

19.00 ISPARTA 32 SPOR – İÇEL İD.YURDUSPOR 0 – 0

25.09.2020 CUMA 2.HAFTA

16.00 KARŞIYAKA – EROKSPOR 1 – 1

26.09.2020 CUMARTESİ

15.00 BATMAN PETROLSPOR – ISPARTA 32 SPOR 3 – 1

15.00 ARHAVİSPOR – YALOVASPOR 2 – 2

15.00 ÇARŞAMBASPOR – ELAZIG KARAKOÇAN FK. 1 – 1

16.00 ŞİLE YILDIZ – OSMANİYESPOR 2 – 1

16.00 SOMASPOR – GÖLCÜKSPOR 1 – 0

16.00 ÇATALCASPOR – CİZRESPOR ERTELENDİ.

19.00 İÇEL İD.YURDU – ERBAASPOR 3 – 0

11.10.2020 PAZAR 1.HAFTA

14.30 ARTVİN HOPASPOR – EDİRNESPOR 2 – 1

14.30 ARNAVUTKÖY BEL.SPOR – BELEDİYE DERİNCESPOR 2 – 2

14.30 KIZILCABÖLÜKSPOR – ÇANKAYA FK. 0 – 1

15.00 MANİSASPOR- DİYARBEKİRSPOR 0 -1

15.30 BUCASPOR 1928 – OFSPOR 3 – 1

15.30 1877 ALEMDAĞSPOR – KEMERSPOR 1 – 1

15.30 YEŞİLYURT BEL.SPOR – PAYASSPOR 1 – 1

19.00 NEVŞEHİR BEL.SPOR – FATSA BEL.SPOR 0 – 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir