TFF 3.LİG 2020-2021 SEZONU 4 GRUP

SİLİVRİSPOR – SULTANBEYLİ BEL. MODAFEN- BAYRAMPAŞASPOR

29.11.2020 PAZAR

13.00 BERGAMA BEL. — BAYRAMPAŞA

13.00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU – SİLİVRİSPOR

13.00 52 ORDUSPOR – DÜZCESPOR

13.00 MUĞLASPOR – ADIYAMAN 1954

13.00 SULTANBEYLİ BEL.SPOR – KESTELSPOR

13.00 68 AKSARAY BEL.SPOR – KARAKÖPRÜ BEL.SPOR

13.00 1954 KELKİT BEL.SPOR – BURSA YILDIRIMSPOR

13.00 MODAFEN – SİİRTİL ÖZEL İDARESİ

23.11.2020 PAZARTESİ

13.00 68 AKSARAY BELEDİYE – ADIYAMAN 1954 1 – 2

13.00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ – KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 0- 3

25.11.2020 ÇARŞAMBA

13.00 BERGAMA BEL.SPOR – KOZANSPOR FK. 2 – 0

PUAN DURUMU

 OGBMAYAVP
1.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR9531126618
2.ADIYAMAN 1954 SPOR9531138518
3.1954 KELKİT BELEDİYESPOR10604128418
4.BURSA YILDIRIM SPOR9513146816
5.52 ORDUSPOR FK10361169715
6.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.84132011913
7.MODAFEN841396313
8.BERGAMA BELEDİYESPOR8431138515
9.DÜZCE SPOR7331108212
10.ALANYA KESTELSPOR93331414012
11.SİLİVRİSPOR10244816-810
12.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR10244817-910
13.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR8233712-59
14.MUĞLASPOR8134610-46
15.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR8134916-76
16.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR10127515-105
17.KOZAN SPOR FK7115511-64

18.11.2020 ÇARŞAMBA

13.00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ – BERGAMA BEL.SPOR 1 – 3

13.00 ADIYAMAN 1954 – KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU 2 – 2

13.00 KARAKÖPRÜ BEL.SPOR – 1954 KELKİT BEL.SPOR 0 – 1

13.00 BURSA YILDIRIMSPOR – SULTANBEYLİ BEL.SPOR 3 – 0

13.00 KESTELSPOR – 52 ORDUSPOR 1 – 1

13.00 BAYRAMPAŞASPOR – 68 AKSARAY BEL.SPOR 2 – 3

13.00 SİLİVRİSPOR – MODAFEN 1 – 0

KOZANSPOR – MUĞLASPOR ERTELENDİ.

14.11.2020 CUMARTESİ9.HAFTA

13.00 1954 KELKİT BELEDİYESPOR – BAYRAMPAŞASPOR 2 – 1

13.00 BERGAMA BEL.SPOR – SİLİVRİSPOR 1 – 1

13.00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR – KOZANSPOR ERTELENDİ.

13.00 MODAFEN – ADIYAMAN 1954 SPOR 1 – 0

13.00 DÜZCESPOR – ALANYA KESTELSPOR 1 – 0

13.00 SULTANBEYLİ BEL.SPOR – KARAKÖPRÜ BEL.SPOR 1 – 1

13.00 52 ORDUSPOR – BURSA YILDIRIMSPOR 1 – 1

13.00 68 AKSARAY BEL.SPOR – SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 – 0

10.11.2020 SALI8.HAFTA

12.00 KARAKÖPRÜ BEL.SPOR – 52 ORDUSPOR 1 – 1

11.11.2020 ÇARŞAMBA

13.00 SİLİVRİSPOR – 68 AKSARAY BEL.SPOR 1 – 1

13.00 KOZANSPOR FK. -MODAFEN ERTELENDİ.

13.00 ADIYAMAN 1954 SPOR – BERGAMA BEL.SPOR ERTELENDİ.

13.00 BURSA YILDIRIMSPOR – DÜZCESPOR 2 – 0

13.00 MUĞLASPOR – BÜYÜK ANADOLUSPOR 1 – 1

13.00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR – 1954 KELKİT BEL.SPOR 2 – 1

13.00 BAYRAMPAŞASPOR – SULTANBEYLİ BEL.SPOR 1 – 2

31.10.2020 CUMARTESİ7.HAFTA

13.00 52 ORDUSPOR – BAYRAMPAŞASPOR 0 – 0

13.00 1954 KELKİT BEL.SPOR – SİLİVRİSPOR 2 – 0

13.00 MODAFEN – MUĞLASPOR 1 – 2

13.00 BERGAMA BEL.SPOR – KOZANSPOR FK ERTELENDİ

13.00 68 AKSARAY BEL.SPOR – ADIYAMAN 1954 1 – 2

DÜZCESPOR – KARAKÖPRÜ BEL.SPOR ERTELENDİ

13.00 KESTELSPOR – BURSA YILDIRIMSPOR 3 – 2

13.00 SULTANBEYLİ BEL.SPOR – SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 0 – 1

28.10.2020 ÇARŞAMBA – 6.HAFTA

14.00 MUĞLASPOR – BERGAMA BEL.SPOR 1 – 1

14.00 BAYRAMPAŞASPOR – DÜZCESPOR ERTELENDİ

14.00 ADIYAMAN 1954 – 1954 KELKİT BEL.SPOR 1 – 0

14.00 SİLİVRİSPOR – SULTANBEYLİ BEL.SPOR 1 – 0

14.00 KARAKÖPRÜ BEL.SPOR – KESTELSPOR 1 – 0

14.00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ – 52 ORDUSPOR 0 – 0

14.00 KOZANSPOR FK. – 68 AKSARAY BEL.SPOR 0 – 1

14.00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU – MODAFEN 0 – 0

17.10.2020 CUMARTESİ – 5.HAFTA

13.30 DÜZCESPOR – SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 2 – 2

14.00 1954 KELKİT BELEDİYESPOR – KOZANSPOR FK 2 – 0

14.30 KESTELSPOR – BAYRAMPAŞASPOR 3 – 4

14.30 68 AKSARAY BELEDİYESPOR – MUĞLASPOR 1 – 0

15.00 BERGAMA BELEDİYESPOR – KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU 4 – 1

15.00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR – ADIYAMAN 1954 1 – 3

15.00 BURSA YILDIRIMSPOR – KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 1 – 0

18.10.2020 PAZAR

14.00 52 ORDUSPOR – SİLİVRİSPOR 5 – 0

10.10.2020 CUMARTESİ – 4.HAFTA

15.30 MODAFENSPOR – BERGAMA BELEDİYESPOR 4 – 0

11.10.2020 PAZAR

14.00 SİİRT ÖZEL İDARESİ – KESTELSPOR 1 – 1

14.30 ADIYAMAN 1954 – 52 ORDUSPOR 2 – 1

15.00 KOZANSPOR FK – SULTANBEYLİSPOR 1 – 0

15.30 SİLİVRİSPOR – DÜZCESPOR 2 – 2

15.30 MUĞLASPOR – 1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 – 1

15.30 BAYRAMPAŞA – BURSA YILDIRIMSPOR 1 – 0

04.10.2020 PAZAR 3.HAFTA

14.30 KARAKÖPRÜ BEL. – BAYRAMPAŞA 0 – 7

14.30 52 ORDUSPOR – KOZANSPOR FK 2 – 2

14.30 1954 KELKİT BEL. – KIRIKKALE B.ANADOLU 3 – 1

15.00 KESTELSPOR – SİLİVRİSPOR 2 – 1

15.00 DÜZCESPOR – ADIYAMAN 1954 1 – 1

15.00 68 AKSARAY BEL. – MODAFENSPOR 3 – 1

15.30 SULTANBEYLİ BEL. – MUĞLASPOR 1 – 1

15.30 BURSA YILDIRIMSPOR – SİİRT İL ÖZEL İD. 3 -0

26.09.2020 CUMARTESİ 2.HAFTA

15.00 ADIYAMAN 1954 – KESTELSPOR 1 – 1

15.00 SİİRT İL ÖZEL İD. – KARAKÖPRÜ BEL. 0 – 3

15.30 KOZANSPOR – DÜZCESPOR 0 – 1

15.30 KIRIKKALE B.ANADOLU – SULTANBEYLİ BEL.SPOR 2 – 0

16.00 MODAFENSPOR – 1954 KELKİT BEL. 1 – 0

16.00 MUĞLASPOR – 52 ORDUSPOR 0 – 1

16.00 BERGAMA BEL. – 68 AKSARAY BEL. 0 – 0

16.00 SİLİVRİSPOR – BURSA YILDIRIMSPOR 0 – 2

20.09.2020 PAZAR 1.HAFTA

15.00 KARBEL KARAKÖPRÜ BEL.SPOR – SİLİVRİSPOR 1 – 1

15.00 1954 KELKİT BELSPOR – BERGAMA BELSPOR 0 – 2

15.00 52 ORDUSPOR – KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 4 – 2

15.30 KESTELSPOR – KOZANSPOR 3 – 2

15.30 DÜZCESPOR – MUĞLASPOR 3 – 1

16.00 BURSA YILDIRIMSPOR – ADIYAMAN 1954 SPOR 0 – 1

16.00 SULTANBEYLİ BELSPOR – MODAFENSPOR 0 – 1

16.00 BAYRAMPAŞASPOR – SİİRT İL ÖZELİD.SPOR 4 – 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir