TFF 3.LİG 2020-2021 SEZONU 2.GRUP

ÇENGELKÖY – H.EDİP ADIVAR – B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR

28.01.2021 PAZAR

13.00 TEKİRDAĞSPOR – KARAMAN BEL.SPOR

13.00 TOKATSPOR – MARDİN FOSFAT

13.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – FERHİYESPOR

13.00 HALİDE EDİP ADIVAR – İSKENDERUN

13.00 DARICA GENÇLERBİRLİGİ – YOMRASPOR

13.00 ÇENGELKÖYSPOR – CEYHANSPOR ADANA

13.00 YOZGATSPOR 1959 – TEPECİKSPOR

13.00 AGRI 1970 – KAHTA 02 SPOR

PUAN DURUMU

 TAKIMLAROGBMAYAVP
1.FETHİYESPOR16102432122032
2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR16102431121932
3.BELEDİYE KÜTAHYASPOR1694326131331
4.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.166731716125
5.YOMRA SPOR166642218424
6.CEYHAN SPOR166552328-523
7.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.165742216622
8.KAHTA 02 SPOR165652115621
9.MARDİN FOSFAT SPOR165651916321
10.TEKİRDAĞSPOR164661919018
11.KARAMAN BELEDİYESPOR164662223-118
12.AĞRI 1970 SPOR165381224-1218
13.İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ165381528-1318
14.ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.164571621-517
15.HALİDE EDİP ADIVARSPOR163851422-817
16.TOKATSPOR A.Ş.164481128-1716
17.YOZGATSPOR 1959 FK162681122-1112

03.01.2021 PAZAR – ERTELEME

13.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – YOZGAT 1959 3 – 1

06.01.2021 ÇARŞAMBA

13.00 ÇENGELKÖYSPOR – FETHİYESPOR 1 – 2

13.00 YOZGAT 1959 – KARAMAN BEL.SPOR 1 – 2

13.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – YOMRASPOR 2 – 1

13.00 AGRI 1970 – CEYHANSPOR ADANA 1 – 1

13.00 DARICA GENÇLERBİRLİGİ – TEPECİKSPOR 1 – 1

13.00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR – İSKENDERUN 5 – 0

12.00 TOKATSPOR – KAHTA 02 SPOR 0 – 0

13.00 HALİDE EDİP ADIVAR – MARDİN FOSFAT 0 – 0

30.12.2020 ÇARŞAMBA

13.00 CEYHANSPOR ADANA – TOKATSPOR 2 – 0

13.00 TEPECİKSPOR – NAZİLLİ BEL.SPOR 0 – 1

13.00 MARDİN FOSFAT – BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 – 2

13.00 KAHTA 02 SPOR – HALİDE EDİP ADIVAR 3 – 0

13.00 KARAMAN BEL.SPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 1 – 1

13.00 YOMRASPOR – ÇENGELKÖYSPOR 2 – 1

13.00 TEKİRDAĞSPOR – YOZGATSPOR 1959 1 – 1

13.00 FETHİYESPOR – AGRI 1970 4 – 1

24.12.2020 PERŞEMBE14.HAFTA

13.00 DARICA GENÇLERBİRLİGİ – TEKİRDAĞSPOR 3 – 1

13.00 TOKATSPOR – FETHİYESPOR 1 – 0

13.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – KARAMAN BEL.SPOR 1 – 1

13.00 AĞRI 1970 – YOMRASPOR 2 – 2

13.00 HALİDE EDİP ADIVAR – CEYHANSPOR 1 – 0

13.00 ÇENGELKÖYSPOR – TEPECİKSPOR 0 – 0

13.00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR – KAHTA 02 SPOR 1 – 0

13.00 İSKENDERUN – MARDİN FOSFAT 0 – 1

20.12.2020 PAZAR14.HAFTA

13.00 YOMRASPOR – TOKATSPOR 1 – 0

13.00 TEKİRDAĞSPOR – NAZİLLİ BEL.SPOR 0 – 1

13.00 CEYHANSPOR – BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 – 0

13.00 FETHİYESPOR – HALİDE EDİP ADIVAR 4 – 0

13.00 YOZGAT 1959 – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 0 – 0

13.00 KARAMAN BEL.SPOR – ÇENGELKÖYSPOR 3 – 3

13.00 KAHTA 02 SPOR – İSKENDERUN 2 – 2

13.00 TEPECİKSPOR – AĞRI 1970 5 – 0

10.12.2020 PERŞEMBE13.HAFTA

13.00 ÇENGELKÖY – TEKİRDAĞSPOR 1 – 1

13.00 BELEDİYE KÜTAHYA – FETHİYESPOR 2 – 0

13.00 AĞRI 1970 – KARAMAN BEL.SPOR 0 – 2

13.00 HALİDE EDİP ADIVAR – YOMRASPOR 2 – 2

13.00 İSKENDERUN – CEYHANSPOR ADANA 1 – 3

13.00 TOKATSPOR – TEPECİKSPOR 1 – 3

13.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – YOZGATSPOR 1959 ERTELENDİ

13.00 MARDİN FOSFAT – KAHTA 02 SPOR 1 – 1

02.12.2020 ÇARŞAMBA12.HAFTA

13.00 KARAMAN BEL.SPOR – TOKATSPOR 0 – 3

13.00 DARICA GENÇLERBİRLİİGİ – NAZİLLİ BEL.SPOR 2 – 1

13.00 YOMRASPOR – BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 – 2

13.00 TEPECİKSPOR – HALİDE EDİP ADIVAR 2 – 2

13.00 YOZGAT 1959 – ÇENGELKÖYSPOR 2 – 0

13.00 FETHİYESPOR – İSKENDERUN 5 – 0

13.00 CEYHANSPOR ADANA – MARDİN FOSFAT 1 – 3

13.00 TEKİRDAĞSPOR – AĞRI 1970 2 – 1

27.11.2020 CUMA11.HAFTA

13.00 MARDİN FOSFAT – FETHİYESPOR 0 – 3

13.00 TOKATSPOR – TEKİRDAĞSPOR 0 – 6

28.11.2020 CUMARTESİ

13.00 HALİDE EDİP ADIVAR – KARAMAN BEL.SPOR 2 – 1

13.00 İSKENDERUN – YOMRASPOR 0 – 3

13.00 ÇENGELKÖYSPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 0 – 1

13.00 KAHTA 02 SPOR – CEYHANSPOR ADANA 5 – 0

13.00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR – TEPECİKSPOR 2 – 1

13.00 AGRI 1970 – YOZGAT 1959 1 – 0

19.11.2020 PERŞEMBE – 10 HAFTA

13.00 YOZGAT 1959 – TOKATSPOR 0 – 0

13.00 KARAMAN BEL.SPOR – BELEDİYE KÜTAHYA 2 – 0

13.00 TEKİRDAĞSPOR – HALİDE EDİP ADIVAR 1 – 1

13.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – ÇENGELKÖYSPOR 2 – 0

13.00 TEPECİKSPOR – İSKENDERUN 1 – 0

13.00 FETHİYESPOR – KAHTA 02 SPOR 2 – 0

13.00 YOMRASPOR – MARDİN FOSFAT 0 – 0

13.00 DARICA GENÇLERBİRLİGİ – AĞRI 1970 1 – 0

15.11.2020 PAZAR 9.HAFTA

13.00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR – TEKİRDAĞSPOR 1 – 1

13.00 CEYHANSPOR – FETHİYESPOR 2 – 2

13.00 AĞRI 1970 SPOR – NAZİLLİ BEL.SPOR 1 – 0

13.00 İSKENDERUNSPOR – KARAMAN BEL.SPOR 1 – 1

13.00 KAHTA 02 SPOR – YOMRASPOR 0 – 0

13.00 TOKATSPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 1 – 2

13.00 MARDİN FOSFATSPOR – TEPECİKSPOR 1 – 1

13.00 HALİDE EDİP ADIVARSPOR – YOZGATSPOR 1959 FK 0 – 0

11.11.2020 ÇARŞAMBA – 8.HAFTA

13.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – TOKATSPOR 4 – 0

13.00 DARICA GENÇLERBİRLİGİ – HALİDE EDİP ADIVAR 1 – 1

12.11.2020 PERŞEMBE

13.00 YOZGATSPOR – 1959 FK- BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 – 1

13.00 YOMRASPOR – CEYHANSPOR 2 – 4

13.00 TEKİRDAĞSPOR – İSKENDERUN FK. 0 – 1

13.00 TEPECİKSPOR – KAHTA 02 SPOR 4 – 2

13.00 KARAMAN BEL.SPOR – MARDİN FOSFATSPOR 2 – 2

13.00 ÇENGELKÖYSPOR – AGRI 1970 1 – 0

01.11.2020 PAZAR7.HAFTA

13.00 MARDİN FOSFAT – TEKİRDAĞSPOR 1 – 0

13.00 HALİDE EDİP ADIVAR – NAZİLLİ BEL.SPOR 1 – 2

13.00 KAHTA 02 SPOR – KARAMAN BEL.SPOR 1 – 0

13.00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 3 – 0

13.00 TOKATSPOR – ÇENGELKÖYSPOR 2 – 1

13.00 CEYHANSPOR ADANA – TEPECİKSPOR 0 – 0

13.00 İSKENDERUN – TOZGATSPOR 1959 4 – 1

19.00 FETHİYESPOR – YOMRASPOR 1 – 0

25.10.2020 PAZAR

14.00 AĞRI 1970 – MARDİN FOSFAT 2 – 0

29.10.2020 PERŞEMBE – 6.HAFTA

14.00 TEPECİKSPOR – FETHİYESPOR 0- 0

14.00 AĞRI 1970 – TOKATSPOR 1 – 0

14.00 NAZİLLİ BEL.SPOR – BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 – 1

14.00 ÇENGELKÖYSPOR – HALİDE EDİP ADIVAR 2 – 2

14.00 KARAMAN BEL.SPOR – CEYHASPOR ADANA 5 – 1

14.00 DARICA GENÇLERBİRLİGİ – İSKENDERUN 0 – 2

14.00 TEKİRDAĞSPOR – KAHTA 02 SPOR 0 – 1

14.00 YOZGATSPOR – MARDİN FOSFAT 2 – 1

17.10.2020 CUMARTESİ-5.HAFTA

14.00 MARDİN FOSFAT – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 1 – 1

14.00 YOMRASPOR – TEPECİKSPOR 2 – 1

14.00 KAHTA 02 SPOR – YOZGATSPOR 1959 1 – 1

14.30 CEYHANSPOR – TEKİRDAĞSPOR 4 – 0

14.30 İSKENDERUNSPOR – NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 – 4

15.00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR – ÇENGELKÖYSPOR 1 – 2

15.00 HALİDE EDİP ADIVAR – AĞRI 1970 0 – 0

19.00 FETHİYESPOR – KARAMAN BELEDİYESPOR 2 – 0

10.10.2020 CUMARTESİ – 4.HAFTA

15.00 YOZGATSPOR 1959 – CEYHANSPOR 0 – 2

11.10.2020 PAZAR

14.30 TEKİRDAĞSPOR – FETHİYESPOR 2 – 1

14.30 AGRI 1970 – BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 – 3

14.30 TOKATSPOR – HALİDE EDİP ADIVAR 1 – 0

14.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR – MARDİN FOSFAT 0 – 1

15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR – YOMRASPOR 0 – 2

15.30 ÇENGELKÖYSPOR — İSKENDERUN 0 – 1

15.30 DARICA GENÇLERBİRLİGİ – KAHTA 02 SPOR 0 – 0

04.10.2020 PAZAR3.HAFTA

14.30 YOMRASPOR – TEKİRDAĞSPOR 1 – 1

14.30 KAHTA 02 SPOR – NAZİLLİ BEL. 1 – 2

14.30 MARDİN FOSFAT – ÇENGELKÖYSPOR 0 – 1

15.00 ADANA CEYHANSPOR – DARICA G.BİRLİGİ 2 – 1

15.00 İSKENDERUN – AĞRI 1970 0 – 1

15.30 BEL.KÜTAHYASPOR – TOKATSPOR 1 – 1

15.30 TEPECİKSPOR – KARAMAN BEL.SPOR 2 – 1

19.00 FETHİYESPOR – YOZGAT 1959 3 – 0

26.09.2020 CUMARTESİ 2.HAFTA

15.00 TOKATSPOR- İSKENDERUN 1 – 1

15.00 AĞRI 1970 – MARDİN FOSFAT ERTELENDİ.

15.30 YOZGAT 1959 – YOMRASPOR 1 – 2

16.00 DARICA G.BİRLİGİ – FETHİYESPOR 2 – 1

16.00 HALİDE EDİP ADIVAR – BEL.KÜTAHYA 2 – 1

16.00 NAZİLLİ BEL. – CEYHANSPOR ADANA 6 – 0

16.00 TEKİRDAĞSPOR – TEPECİKSPOR 2 – 0

16.00 ÇENGELKÖYSPOR – KAHYA 02 SPOR 2 – 1

21.09.2020 PAZARTESİ1.HAFTA

15.30 CEYHANSPOR – ÇENGELKÖY FUTBOL YAT.A.Ş. 1 – 1

20.09.2020 PAZAR

15.00 MARDİN FOSFATSPOR – TOKATSPOR 6 – 0

15.00 YOMRASPOR – DARICA G.BİRLİGİ 1 – 1

15.00 KAHTA 02 SPOR – AĞRI 1970 SPOR 3 – 0

15.30 KARAMANSPOR – TEKİRDAĞSPOR 1 -1

15.30 ERZİNSPOR A.Ş. – HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 – 0

16.00 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR – YOZGATSPOR 1959 FK 1 – 1

19.00 FETHİYESPOR – NAZİLLİ BEL.SPOR. 2 – 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir