ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

2020-2021 SEZONU

yarı final müsabakaları ise 16-17 veya 18 Mart 2021’de oynanacak.Final müsabakasının tarihi ise daha sonra açıklanacak.

7.TUR MAÇLARI SON 8 TURUNA KALANLAR

1 – ANTALYASPOR 2 – SİVASSPOR 3 – GALATASARAY 4 – KONYASPOR 5 – BAŞAKŞEHİR 6 – BEŞİKTAŞ 7 – ALANYASPOR 8 – FENERBAHÇE

6.TUR MAÇLARISON 16 TURU

12.01.2020 SALI

15.45 BURSASPOR – ANTALYASPOR 0 – 3

18.45 SİVASSPOR – ADANA DEMİRSPOR 1 – 1 / 2 – 1 UZ.

20.45 YENİ MALATYASPOR – GALATASARAY 0 – 0 /1 – 1/ 7 – 8 PEN.

90 dakikası 0-0 biten karşılaşmanın uzatma dakikalarında Yeni Malatyaspor 102’de Umut Bulut’un ceza sahası dışından attığı gol ile ev sahibi ekip 1-0 öne geçti. 120. dakikada duran top kazanan Galatasaray, Luyindama’nın kafa golü ile skoru eşitledi ve  maçı penaltılara taşıdı. Galatasaray, Yeni Malatyaspor’u penaltılarda 8-7 yenerek Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek finale yükseldi.

Stat: Yeni Malatya Hakemler: Özgür Yankaya, Serkan Ok, İsmail Şencan

Yeni Malatyaspor: Ertaç Özbir, Chebake, Wallace, Semih Kaya, Hadebe, Zeki Yavru, Ndayishimiye, Kubilay Kanatsızkuş, Adem Büyük, Fofana, Umut Bulut

Galatasaray: Fatih Öztürk, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan Antalyalı, Belhanda, Emre Akbaba, Emre Kılınç, Babel, Diagne

Gol: 102 Umut Bulut (Yeni Malatyaspor) 120 Luyindama (Galatasaray) 

13.01.2021 ÇARŞAMBA

15.45 KONYASPOR – GAZİANTEP FK. 2 – 1

18.45 TUZLASPOR – BAŞAKŞEHİR 1 – 5

20.45 BEŞİKTAŞ – ÇAYKUR RİZE 1 – 0

GOL: 85. dakikada Beşiktaş’ın golü geldi. Oğuzhan Özyakup’un sağdan kullandığı köşe vuruşunda ön direğe gelen topu Necip Uysal kafayla arkaya gönderdi, arka direkte Cyle Larin meşin yuvarlağı kafa vuruşuyla ağlarla buluşturdu: 1-0

Stat: Vodafone Park Hakemler: Sarper Barış Saka, Kerem Ersoy, Yusuf Bozdoğan

Beşiktaş: Utku Yuvakuran, Necip Uysal, Welinton, Montero, N’Sakala, Dorukhan Toköz, Oğuzhan Özyakup, Ghezzal (Dk. 73 Güven Yalçın), Mensah (Dk. 73 Josef de Souza), N’Koudou (Dk. 88 Hasic), Aboubakar (Dk. 46 Larin)

Çaykur Rizespor: Zafer Görgen, Onur Bulut, Selim Ay (Dk. 90 Emir Han Topçu), Emir Dilaver, Alberk Koç, Doğan Erdoğan (Dk. 90 Mithat Pala), Yasin Pehlivan (Dk. 43 Jovancic), Donsah, Michalak, Boldrin (Dk. 66 Samudio), Kemal Rüzgar

Sarı kartlar: Dk. 37 Oğuzhan Özyakup, Dk. 90+3 Utku Yuvakuran (Beşiktaş), Dk.38 Doğan Erdoğan (Çaykur Rizespor)

14.01.2021 PERŞEMBE

18.45 ALANYASPOR – ERZURUMSPOR 4 – 1

20.45 FENERBAHÇE – KASIMPAŞA 1 – 0

5.TUR MAÇLARI

SON 16 TURUNA KALAN TAKIMLAR : KASIMPAŞA – RİZESPOR – MALATYASPORBURSASPORGALATASARAY ERZURUMSPOR – GAZİANTEPSPOR ALANYASPOR – ADANA DEMİRSPORFENERBAHÇETUZLASPOR – KONYASPORANTALYASPOR SİVASSPORBAŞAKŞEHİRBEŞİKTAŞ

15 .12.2020 SALI

13.00 Kasımpaşa-Muğlaspor 5 – 0

15.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor 3 – 0

17.00 Yeni Malatya-Hekimoğlu Trabzon 5 – 0

18.30 Göztepe-Bursaspor 3 – 3 .. 4 – 5 UZATMA

İzmir temsilcisinin sayıları 32’de Brown Ideye ile 73’te Cüneyt Köz(k.k) ile 83 ve 117’de Pape Cherif Ndiaye’den geldi. Yeşil-beyazlıların gollerini ise 31, 47, 90+9, ve 120+3. dakikalarda Batuhan Kör ile 90+5’te Çağatay Yılmaz kaydetti.Bursaspor’da 19 yaşındaki Batuhan Kör takımı adına 4 gole imza attı ve maça damgasını vurdu.Göztepe’de Murat Paluli, 112. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü.

21.00 Galatasaray-Darıca Gençlerbirliği 1 – 0

16.12.2020 ÇARŞAMBA

13.00 Büyükşehir Bel.Erzurumspor-Esenler Erokspor 5 – 1

14.00 Gaziantep FK-Kocaelispor 3 – 2

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Adanaspor 5 – 1

18.15 Trabzonspor-Adana Demirspor 2 – 2 * 5 – 6 PEN.

21.00 Fenerabahçe-Karacabey Belediyespor 1 – 0

17.12.2020 PERŞEMBE

13.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor 0 – 2

13.00 İttifak Holding Konyaspor-Altınordu 3 – 1

15.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beypiliç Boluspor 1 – 0

17.00 Demir Grup Sivasspor-Giresunspor 1 – 0

19.00 Medipol Başakşehir-Turgutluspor 7 – 0

21.00 Beşiktaş-Tarsus İdman Yurdu 3 – 1

4.TUR MAÇLARI

5.TURA GEÇEN TAKIMLAR

GENÇLERBİRLİGİ – BOLUSPOR – MUĞLASPOR – GİRESUNSPOR – TURGUTLUSPOR – ESENLER EROKSPOR – ADANASPOR- BURSASPOR- FENERBAHÇEYENİ MALATYA – DARICA GENÇLERBİRLİGİ – KOCAELİSPOR -TUZLASPORKARACABEY BEL.SPORTARSUSU İDMAN YURDU – ESKİŞEHİRSPOR – GAZİANTEP FK.ANTALYASPOR ADANA DEMİRSPORÇAYKUR RİZEERZURUMSPOR – KASIMPAŞA – HEKİMOĞLU TRABZONKONYASPOR – GÖZTEPE

24.11.2020 SALI

13.00 GENÇLERBİRLİGİ – KIRŞEHİR BEL.SPOR 1 – 0

14.30 BOLUSPOR – KAHRAMANMARAŞSPOR 2 – 1

14.30 ANKARASPOR – MUĞLASPOR 1 – 4

14.30 GİRESUNSPOR – NİGDE ANADOLU FK. 0 – 0 / 9 – 8 PEN.

15.00 DENİZLİSPOR – TURGUTLUSPOR 1 – 2

17.00 FATİHKARAGÜMRÜK – ESENLER EROKSPOR 0 – 3

19.00 ADANASPOR – SAKARYASPOR 1 – 1/ 6 – 5 PEN.

19.00 BURSASPOR – 1922 KONYASPOR 1 – 0

21.00 FENERBAHÇE – SİVAS BEL.SPOR 4 – 0

25.11.2020 ÇARŞAMBA

13.00 YENİ MALATYASPOR – ETİMESGUT BEL.SPOR 2 – 0

13.00 BANDIRMASPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 0 – 1

13.00 TUZLASPOR – SULTANBEYLİ BEL.SPOR 5 – 1

13.00 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ- KOCAELİSPOR 1 – 1 / 1 – 2 UZ.

14.30 İSTANBULSPOR – TARSUS İDMAN YURDU 0 – 1

14.30 ESKİŞEHİRSPOR – KASTAMONUSPOR 2 – 0

14.30 ALTINORDU – ÇORUM FK. ERTELENDİ.

15.00 HATAYSPOR – KARACABEY BEL.SPOR 2 – 2 / 6 – 7 PEN.

17.00 GAZİANTEPE FK. – SERİK BEL.SPOR 3 – 0

19.00 ADANA DEMİRSPOR – AFJET AFYONSPOR 4 – 1

19.00 ANTALYASPOR – PENDİKSPOR 2 – 0

21.00 ÇAYKUR RİZESPOR – UŞAKSPOR 6- 0

26.11.2020 PERŞEMBE

13.00 ERZURUMSPOR – ANKARA DEMİRSPOR 3 – 2

15.00 KASIMPAŞA- ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR 3 – 0

17.00 KAYSERİSPOR – HEKİMOĞLU TRABZON 3 – 3 / 6 – 7 PEN.

19.00 KONYASPOR – MANİSA FK. 7 – 0

21.00 GÖZTEPE – KIRKLARELİSPOR 2 – 0

3.TUR MAÇLARI

3.TURDA TUR ATLAYAN TAKIMLAR

TUZLASPOR – ESENLER EROKSPOR -1922 KONYASPOR – ADANASPORERZURUMSPOR KOCAELİSPORANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ -MANİSA FK. -GİRESUNSPOR – ANKARASPOR -KIRKLARELİSPOR BANDIRMASPOR – BOLUSPOR -HEKİMOĞLU TRABZON – ANAGOLD 24 ERZİNCANSPORALTINORDU – ADANA DEMİRSPOR – FATİH KARAGÜMRÜKHES KABLO KAYSERİSPORBURSASPORMUĞLASPORNİGDE ANADOLU FKSULTANBEYLİ BELEDİYESPORKAHRAMANMARAŞSPORSERİK BEL.SPORTARSUS İDMANYURDUDARICA GENÇLERBİRLİGİAFJET AFYONSPORUŞAKSPORKIRŞEHİR BEL.SPORÇORUM FKKASTAMONUSPORANKARA DEMİRSPORKARACABEY BEL.SPORTURGUTLUSPORSİVAS BEL.SPOR SAKARYASPOR – İSTANBULSPOR – ESKİŞEHİRSPORETİMESGUT BEL.SPORHATAYSPORYENİ MALATYASPOR

03.11.2020 SALI

13.00 TUZLASPOR – BAYBURT İL ÖZEL İDARE 2 – 1

13.00 BALIKESİRSPOR – ESENLER EROKSPOR 2 – 2 / 7- 8 PEN.

15.30 ALTAY – 1922 KONYASPOR 0 – 2

15.30 ADANASPOR – 68 AKSARAY BEL.SPOR 2 – 1

18.30 ERZURUMSPOR – KARBEL KARAKÖPRÜ BEL.SPOR 6 – 2

20.30 MKE ANKARAGÜCÜ – KOCAELİSPOR 1 – 2

04.11.2020 ÇARŞAMBA

13.00 BANDIRMASPOR – BELEDİYE DERİNCESPOR 3 – 1

13.00 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ – B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR 6 – 0

13.00 MENEMENSPOR – ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR 1 – 1 / 9 – 10 PEN.

13.00 ÜMRANİYESPOR – KIRKLARELİSPOR 0 – 1

13.00 ANKARASPOR – PAZARSPOR 3 – 1

13.00 MANİSA FK – GÜMÜŞHANESPOR 2 – 0

13.00 HEKİMOĞLU TRABZON – 52 ORDUSPOR 2 – 1

13.00 BOLUSPOR – HACETTEPE 2 – 1

13.00 GİRESUNSPOR – TEKİRDAĞSPOR 2 – 0

15.30 ALTINORDU – FETHİYESPOR 2 – 1

15.30 ADANA DEMİRSPOR – ALANYA KESTELSPOR 3 – 1

15.30 FATİH KARAGÜMRÜK – NEVŞEHİR BEL.SPOR 1 – 1 / 2 – 2 / 6 – 5 PEN.

18.00 HES KABLO KAYSERİSPOR – YOMRASPOR 5 – 0

20.30 BURSASPOR – KARŞIYAKA 1- 1 / 8 – 7 PEN.

05.11.2020 PERŞEMBE

13.00 SAMSUNSPOR – MUĞLASPOR 1 – 3

13.00 BODRUMSPOR – NİGDE ANADOLU FK 1 – 1 / 9 – 10 PEN.

13.00 İNEGÖLSPOR – SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 – 1 / 2 – 2 / 3 – 6 PEN.

13.00 KAHRAMANMARAŞSPOR – SOMASPOR 2 – 0

13.00 SANCAKTEPE FK – SERİK BEL.SPOR 1 – 1 / 4 – 5 PEN.

13.00 TARSUS İDMANYURDU – İÇEL İDMANYURDU 3 – 1

13.00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 2 – 3

13.00 AFJET AFYONSPOR – KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 – 1

13.00 UŞAKSPOR – ŞİLE YILDIZSPOR 6 – 0

13.00 KIRŞEHİR BEL.SPOR – YOZGAT 1959 1 – 1 / 2 – 1 UZ.

13.00 ÇORUM FK – EYÜPSPOR 3 – 0

13.00 KASTAMONUSPOR – AMED 1 – 0

13.00 ANKARA DEMİRSPOR – MAMAK FK 2 – 0

13.00 ERGENE VELİMEŞESPOR – KARACABEY BEL.SPOR 0 – 3

13.00 SARIYER – TURGUTLUSPOR 2 – 4

13.00 VANSPOR FK – SİVAS BEL.SPOR 1 – 2

13.00 PENDİKSPOR – DÜZCESPOR ERTELENDİ.

15.30 İSTANBULSPOR – ELAZIGSPOR 3 – 2

15.30 SAKARYASPOR – DİYARBEKİRSPOR 2 – 0

15.30 ESKİŞEHİRSPOR – CİZRESPOR 3 – 2

15.30 AKHİSARSPOR – ETİMESGUT BEL.SPOR 0 – 0 / 4 – 5 PEN.

18.00 YENİ MALATYASPOR – ARTVİN HOPASPOR 2 – 0

20.30 ATAKAŞ HATAYSPOR – ŞANLIURFASPOR 2 – 1

2.TURDA TUR ATLAYAN TAKIMLAR

İÇEL İDMAN YURDU -DARICA GENÇLERBİRLİGİKARŞIYAKADİYARBEKİRSPORŞİLE YILDIZTEKİRDAĞSPORSULTANBEYLİ BELESENLER EROKSPORDÜZCESPORARTVİN HOPASPORYOMRASPORCİZRESPORNEVŞEHİR BEL.SPORMUĞLASPORALANYA KESTELSPOR68 AKSARAY BEL.SPORFETHİYESPOR52 ORDUSPORKARBEL KARAKÖPRÜ BEL.SPORB.ÇEKMECE TEPECİKSPORYOZGATSPOR 1959 FK.BELEDİYE DERİNCESPORSOMASPOR

2.TUR MAÇLARI

20.10.2020 SALI

13.00 İÇEL İDMAN YURDU – PAYASSPOR 6 – 0

14.30 BELEDİYE KÜTAHYASPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ 1 – 2

19.00 KARŞIYAKA – BERGAMA BEL.SPOR 3 – 0

21.10.2020 ÇARŞAMBA

13.00 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK – DİYARBEKİRSPOR 1 – 2

13.30 ÇATALCASPOR – ŞİLE YILDIZ 0 – 0 / 0 – 1 UZ.

15.00 TEKİRDAĞSPOR – SİLİVRİSPOR 2 – 1

13.30 SULTANBEYLİ BEL. – YALOVASPOR 1 – 0

13.30 ESENLER EROKSPOR – ARNAVUTKÖY BEL. 3 – 3 / 7 – 5 PEN.

13.30 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU – DÜZCESPOR 1 – 1 / 5 – 6 PEN.

13.30 1954 KELKİT BEL.SPOR -ARTVİN HOPASPOR 0 – 1

13.30 OFSPOR A.Ş. – YOMRASPOR 0 – 1

13.30 CİZRESPOR – SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 – 1

13.30 NEVŞEHİR BEL.SPOR – KOZANSPOR 1 – 0

13.30 MUĞLASPOR – KIZILCABÖLÜKSPOR 1 – 1 / 4 – 2 PEN.

13.30 ISPARTA 32 SPOR – ALANYA KESTELSPOR 0 – 1

14.30 68 AKSARAY BEL.SPOR – MALATYA YEŞİLYURT BEL.SPOR 1 – 1 / 3 – 2 UZ.

19.00 FETHİYESPOR – NAZİLLİ BEL.SPOR 2 – 1

22.10.2020 PERŞEMBE

13.00 AĞRI 1970 SPOR – 52 ORDUSPOR 1 – 2

13.30 KARBEL KARAKÖPRÜ BEL.SPOR – OSMANİYESPOR FK. 1 – 0

15.00 BELEDİYE DERİNCESPOR – ÇANKAYA FK. 3 – 0

13.30 B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR – 1877 ALEMDAĞSPOR 1 – 0

13.30 ERBAASPOR – YOZGATSPOR 1959 FK. 0 – 1

19.00 BUCASPOR 1928 – SOMASPOR 0 – 1

ZİRAAT TÜRKİTE KUPASI 1.TUR MAÇLARI

13 EKİM SALI

13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 0 – 1

14.30 Altındağspor-Çankaya FK 1 – 2

15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor 1 – 0

14 EKİM ÇARŞAMBA

13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi 0 – 3

13.30 Şile Yıldızspor-Modafen 5 – 1

13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları 2 – 0

13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor 1- 1 / 6 – 4 PEN.

13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi 0 – 0 / 1 – 0 UZ.

13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor 2 – 1

13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor 1 – 2

13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor 1 – 0

13.30 Kozanspor-Kahta 02 2 – 1

13.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Adıyaman 1954 1 – 0

13.30 İskenderun FK-Payasspor 1 – 1/2 – 2 UZ./5 – 6 PEN.

13.30 Alanya Kestelspor-Karaman Belediyespor 2 – 0

15.00 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor 1 – 0

15.00 Tekirdağspor-Bayrampaşa 1 – 1 / 2 – 1 UZ.

19.00 İçel İdmanyurdu-Ceyhanspor 1 – 1/ 6 – 5 PEN.

15 EKİM PERŞEMBE

13.00 52 Orduspor-Arhavispor 3 – 2

14.30 Tokatspor-Erbaaspor 1 – 2

19.00 Isparta 32-Kemerspor 2003 1 – 1 / 3 – 2 UZ.

Yozgatspor 1959, Çankaya FK, Bergama Belediyespor, Siirt İl Özel İdaresi, Şile Yıldızspor, Arnavutköy Belediyespor, Yalovaspor, 1877 Alemdağspor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Yomraspor, Elazığ Karakoçan, Kozanspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Payasspor, Alanya Kestelspor, Belediye Kütahyaspor.İçel id.yurdu.52 Orduspor.Erbaaspor .Isparta 32 spor ve Tekirdağspor 2. tura yükseldi

2.TUR MAÇLARI

ÇATALCASPOR – ŞİLE YILDIZ

B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR – 1877 ALEMDAĞSPOR

TEKİRDAĞSPOR – SİLİVRİSPOR

SULTANBEYLİ BEL. – YALOVASPOR

ESENLER EROKSPOR – ARNAVUTKÖY BEL.

BELEDİYE KÜTAHYASPOR – DARICA GENÇLERBİRLİGİ

BERGAMA BEL.SPOR

BUCASPOR 1928 – SOMASPOR

BELEDİYE DERİNCESPOR – ÇANKAYA FK.

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU – DÜZCESPOR

ERBAASPOR – YOZGATSPOR 1959 FK.

AĞRI 1970 SPOR – 52 ORDUSPOR

1954 KELKİT BEL.SPOR -ARTVİN HOPASPOR

OFSPOR A.Ş. – YOMRASPOR

ELAZIĞ KARAKOÇAN FK – DİYARBEKİRSPOR

CİZRESPOR – SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR

NEVŞEHİR BEL.SPOR – KOZANSPOR

68 AKSARAY BEL.SPOR – MALATYA YEŞİLYURT BEL.SPOR

KARBEL KARAKÖPRÜ BEL.SPOR – OSMANİYESPOR FK.

İÇEL İDMAN YURDU – PAYASSPOR

MUĞLASPOR – KIZILCABÖLÜKSPOR

FETHİYESPOR – NAZİLLİ BEL.SPOR

ISPARTA 32 SPOR – ALANYA KESTELSPOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir