BASKETBOL NBA

2020 – 2021 SEZONU

DOGU KONFERANSI

1 – Philadelphia 76ers 2 – Indiana Pacers 3 – Orlando Magic 4 – Boston Celtics 5 – Milwaukee Bucks 6 – Atlanta Hawks 7 – Cleveland Cavaliers 8 – New York Knicks 9 – Brooklyn Nets 10 – Miami Heat 11 – Chicago Bulls 12 – Washington Wizards 13 – Charlotte Hornets 14 – Toronto Raptors 15 – Detroit Pistons

DOGU KONFERANSI PUAN DURUM

 TAKIMLAROGMAY
1Boston Celtics107311301112
2Philadelphia 76ers139414861429
3Milwaukee Bucks128414511314
4Indiana Pacers128413721298
5Orlando Magic116511671213
6Brooklyn Nets137615421468
7Atlanta Hawks105511391095
8Charlotte Hornets136713941398
9Cleveland Cavaliers125711871248
10New York Knicks125712101276
11Miami Heat104611101139
12Chicago Bulls114712771332
13Washington Wizards113813251334
14Toronto Raptors113812221233
15Detroit Pistons112911891264

BATI KONFERANSI

1 –Los Angeles Lakers 2 – Phoenix Suns 3 – Los Angeles Clippers 4 – New Orleans Pelicans 5 – Utah Jazz 6 – Golden State Warriors 7 – Dallas Mavericks 8 – Denver Nuggets 9 – San Antonio Spurs 10 – Portland Trail Blazers 11 – Sacramento Kings 12 – Houston Rockets 13 – Oklahoma City Thunder 14 – Memphis Grizzlies 15 – Minnesota Timberwolves

BATI KONFERANSI PUAN DURUM

 TAKIMLAROGMAY
1Los Angeles Lakers1310315041367
2Los Angeles Clippers128413411325
3Phoenix Suns117412151174
4Utah Jazz117412121173
5Dallas Mavericks106410941044
6Portland Trail Blazers127513921391
7Denver Nuggets126613951354
8San Antonio Spurs126613281342
9Golden State Warriors126613361384
9      
10Memphis Grizzlies115611721187
11Oklahoma City Thunder115611451220
12Sacramento Kings125713771464
13New Orleans Pelicans104610701070
14Houston Rockets104611111124
15Minnesota Timberwolves113811951306

PROGRAM MAÇLAR VE SONUÇLAR

16.01.2021 CUMARTESİ

Detroit Pistons – Washington Wizards Boston Celtics – Orlando Magic Cleveland Cavaliers – New York Knicks Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies Oklahoma City Thunder – Chicago Bulls Phoenix Suns – Golden State Warriors Utah Jaz – Atlanta Hawks Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans Sacramento Kings – Los Angeles Clippers San Antonio Spurs – Houston Rockets Brooklyn Nets – Orlando Magic

17.01.2021 PAZAR

Toronto Raptors – Charlotte Hornets Memphis Grizzlies – Philadelphia 76ers Miami Heat – Detroit Pistons Phoenix Suns – Indiana Pacers Portland Trail Blazers – Atlanta Hawks Boston Celtics – New York Knicks Washington Wizards – Cleveland Cavaliers Dallas Mavericks – Chicago Bulls

18.01.2021 PAZARTESİ

Oklahoma City Thunder – Philadelphia 76ers Denver Nuggets –  Utah Jazz Sacramento Kings – New Orleans Pelicans Los Angeles Clippers – Indiana Pacers New York Knicks – Orlando Magic Washington Wizards – Cleveland Cavaliers Atlanta Hawks – Minnesota Timberwolves Miami Heat – Detroit Pistons Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs

23.12.2020 TARİHİNDEN SONRA YAPILAN BÜTÜN MAÇLAR

Philadelphia 76ers – Miami Heat 125 – 108 Toronto Raptors – Charlotte Hornets 111 – 108 San Antonio Spurs – Houston Rockets 105 – 109 Denver Nuggets – Golden State Warriors 114 – 104 Portland Trail Blazers – Indiana Pacers 87 – 111

Charlotte Hornets – Dallas Mavericks 93 – 104 Detroit Pistons – Milwaukee Bucks 101 – 110 Washington Wizards – Utah Jazz ERTELENDİ Boston Celtics – Orlando Magic ERTELENDİ New York Knicks – Brooklyn Nets 109 – 116 Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies 107 – 118 Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers 99 – 128 Phoenix Suns – Atlanta Hawks ERTELENDİ Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans 111 – 106 Sacramento Kings – Portland Trail Blazers 126 – 132

Philadelphia 76ers – Miami Heat 147 – 134 uz. Brrooklyn Nets – Denver Nuggets 122 – 116 Cleveland Cavalier – Utah Jazz 87 – 117 Chicago Bulls – Boston Celtics EERTELENDİ Houston Rockets – Los Angeles Lakers 100 – 117 Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs 102 – 112 Golden State Warriors – Indiana Pacers 95 – 104

Boston Celtics – Miami Heat  Ertelendi. Charlotte Hornets – New York Knicks   109 – 88 Cleveland Cavaliers – Memphis Grizzlies   91 – 101 Orlando Magic  – Milwaukee Bucks   99 – 121 Washington Wizards  – Phoenix Suns    128 – 107 Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers   112 – 94 Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans  Ertelendi. Portland Trail Blazers – Toronto Raptors    112 – 111 Sacramento Kings – Indiana Pacers  127 – 122

Los Angeles Clippers – Chicago Bulls 130 – 127 Detroit Pistons – Utah Jazz 86 – 96 Brooklyn Nets – Oklahoma City 116 – 129 New York Knicks – Denver NuggetsThunder 89 – 114 Houston Rockets – Los Angeles Lakers   102 – 120 Minnesota Timberwolves  – San Antonio Spurs   96 – 88 Golden State Warriors – Toronto Raptors   106 – 105

Sacramento Kings  – Portland Trail Blazers    99 – 125 Dallas Mavericks – Orlando Magic  112 – 98 Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers   100 – 90 Uz. Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs  122 – 125 Charlotte Hornets – Atlanta Hawks   113 – 105 Indiana Pacers – Phoenix Suns  117 – 125 Washington Wizards – Miami Heat  124 – 128 Philadelphia 76ers – Denver Nuggets  103 – 11

Golden State Warriors – Los Angeles Clippers  115 – 105 Los Angeles Lakers – Chicago Bulls   117 – 115 Sacramento Kings – Toronto Raptors  123 – 144 Houston Rockets – Orlando Magic  132 – 90 Memphis Grizzlies – Brooklyn Nets  115 – 110 Milwaukee Bucks  – Utah Jazz   118 – 131 Boston Celtics – Washington Wizards  116 – 107 New Orleans Pelicans – Charlotte Hornets  110 -118 New York Knicks – Oklahoma City Thunder   89 – 101 Uz.  Detroit Pistons – Phoenix Suns  110 – 105

Detroit Pistons – Phoenix Suns uz.110 – 105 Milwaukee Bucks – Utah Jazz 118 – 131 Boston Celtics – Washington Wizards     116 – 107  New York Knicks – Oklahoma City Thunder 89 – 101                 New Orleans Pelicans – Charlotte Hornets 110 – 118 Sacramento Kings – Toronto Raptors 123 – 144 Houston Rockets – Orlando Magic 132 – 90 Memphis Grizzlies – Brooklyn Nets 115 – 110 Golden State Warriors – Los Angeles Clippers 115 – 105 Los Angeles Lakers – Chicago Bulls 117 – 115

Brooklyn Nets  – Philadelphia 76ers 122 – 109 Memphis Grizzlies – Cleveland Cavaliers 90 – 94 Denver Nuggets – Dallas Mavericks uz. 117 – 124 Los Angeles Laker – San Antonio Spurs 109 -118 Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves 135 – 117 Indiana Pacers – Houston Rockets 114 – 107 Orlando Magic – Cleveland Cavaliers 105 – 94 Phoenix Suns  – Toronto Raptors 123 – 115 Philadelphia 76ers – Washington Wizards 141 – 136 Atlanta Hawks – Charlotte Hornets 94 – 102 Miami Heat – Boston Celtics 105 – 107 New York Knicks – Utah Jazz 112 – 100 Milwaukee Bucks – Detroit Pistons 130 – 115 New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder 110 – 111 Golden State Warriors – Los Angeles Clippers 101 – 108 Sacramento Kings – Chicago Bulls 128 – 124

Portland Trail Blazers – Chicago Bulls  108 – 111 Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs  113 – 116 Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves  123 – 116 Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers   92 – 94 Brooklyn Nets – Utah Jazz  130 – 96 Houston Rockets – Dallas Mavericks  100 – 113 Uz.New Orleans Pelicans – Indiana Pacers  116 – 118 Miami Heat – Oklahoma City Thunder  118 – 90 Orlando Magic – Cleveland Cavaliers  103 – 83

Golden State Warriors  –  Sacramento Kings    137  – 106 Houston Rockets – Dallas Mavericks   100  – 113 Milwaukee Bucks  – Detroit Pistons   125  – 115 Uz.  New Orleans Pelicans – İndiana Pacers  116 – 118 Atlanta Hawks – New York Knicks  108 – 113 Miami Heat – Oklahoma City Thunder  118 – 90 Toronto Raptors – Boston Celtics   114 – 126 Orlando Magic – Cleveland Cavaliers  103 – 83 Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets   118 – 101 Golden State Warriors  –  Portland Trail Blazers  137 -122 Chicago Bulls – Dallas Mavericks   118 – 108 Phoenix Suns – Los Angeles Clippers  107 – 112 Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets  109 –  124 San Antonio Spurs – Utah Jazz  109 – 130 Brooklyn Nets – Washington Wizards 122 – 123 Cleveland Cavaliers 91 – 96 New Orleans Pelicans – Toronto Raptors   120 – 116 Indiana Pacers – New York Knicks  102 – 106 Orlando Magic – Oklahoma City Thunder  99 – 108 Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets  127 – 112 Houston Rockets – Sakramento Kings  102 – 94 Golden State Warriors – Portland Trail Blazers  98 – 123 Denver Nuggets – Phoenix Suns 103 – 106 Utah Jazz – Los Angeles Clippers 106 – 100 Milwaukee Bucks  – Chicago Bulls  126 – 96 Minnesota Timberwolves – Washington Wizards  109 – 130 San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers  103 – 109 Brooklyn Nets – Atlanta Hawks  96 – 114 Charlotte Hornets – Memphis Grizzlies  93 – 108 Dallas Mavericks – Miami Heat  93 – 83 Detroit Pistons – Boston Celtics  96 – 93 Utah Jazz – Phoenix Suns  95 – 106 Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans  80 – 113 Toronto Raptors – New York Knicks  100 – 83 Houston Rockets  – Sacramento Kings  122 – 119 Orlando Magic – Philadelphia 76ers  92 – 116 Washington Wizards – Chicago Bulls  130 – 133 Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers  119 – 99 Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers  128 – 105 Dallas Mavericks – Charlotte Hornets  99 – 118 San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers  107 – 121 Boston Celtics  – Memphis Grizzlies  126 – 107 Brooklyn Nets – Atlanta Hawk  145 – 141 Miami Heat – Milwaukee Bucks  119 – 108 Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves  124 – 101 Phoenix Suns – New Orleans Pelicans  111 – 86 Sacramento Kings – Denver Nuggets  125 – 115 Oklahoma City Thunder – Orlando Magic  107 – 118 Miami Heat – Milwaukee Bucks  97 – 144 Cleveland Cavaliers – New York Knicks  86 – 95 Detroit Pistons – Golden State Warriors  106 – 116 Indiana Pacers – Boston Celtics  111 – 116 Philadelphia 76ers – Toronto Raptors  100 – 93 Washington Wizards – Chicago Bulls  107 – 115 Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers  107 – 115 Denver Nuggets – Houston Rockets  124 – 111 Oklahoma City Thunder  Utah Jazz  109 – 110 Atlanta Hawks  – Detroit Pistons  128 – 120           uz  Brooklyn Nets – Memphis   Grizzlies  111 – 116 Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves  127 – 91 Sacramento Kings – Phoenix Suns  100 – 116 Chicago Bulls – Golden State Warriors   128 – 129 Indiana Pacers – Boston Celtics  108 – 107 Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers  118 – 94 New York Knicks – Milwaukee Bucks   130 – 110 Charlotte Hornets – Brooklyn Nets  106 – 104 New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs  98 – 95 Washington Wizards – Orlando Magic  113 – 120 Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks  73  – 124 Uz. Portland Trail Blazers – Houston Rockets  128 – 126 Sacramento Kings – Phoenix Suns  106 – 103 Utah Jazz – Minnesota Timberwolves  111 – 116 San Antonio Spurs – Toronto Raptors  119 – 114 Chicago Bulls – Indiana Pacers  106 – 125 New York Knicks – Philadelphia 76ers  89 – 109 Charlotte Hornets – Oklahoma City Thunder  107 – 109 Uz. Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers  119 – 128 Washington Wizards – Orlando Magic  120 – 130 Memphis Grizzlies  – Atlanta Hawks  112 – 122 Denver Nuggets – Los Angeles Clippers 108 – 121 Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks  138 – 115 Boston Celtics – Brooklyn Nets  95 – 123 Milwaukee Bucks – Golden State Warriors      138 – 99                 Miami Heat – New Orleans Pelicans  111 – 98 Phoenix Suns – Dallas Mavericks  106 – 102 Portland Trail Blazers  – Utah Jazz  100 – 120 Uz.Denver Nuggets – Sacramento Kings  122 – 124 Chicago Bulls – Atlanta Hawks  104 – 124 Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs  119 – 131 Minnesota Timberwolves – Detroit Pistons  111 – 101 Boston Celtics – Milwaukee Bucks  122 – 121 Toronto Raptors – New Orleans Pelicans  99 – 113 Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets  121 – 114 Indiana Pacers – New York Knicks  121 – 107 Orlando Magic – Miami Heat  113 – 107 Philadelphia 76ers – Washington Wizards  113 – 107 Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers  109 – 116 Brooklyn Nets – Golden State Warriors  125 – 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir