DÜNYA KUPASI AVRUPA ELEMELERİ

2022 FIFA DÜNYA KUPASI AVRUPA ELEMELERİ GRUPLAR

  • A Grubu: Portekiz, Sırbistan, İrlanda, Lüksemburg, Azerbaycan
  • B Grubu: İspanya, İsveç, Yunanistan, Gürcistan, Kosova
  • C Grubu: İtalya, İsviçre, Kuzey İrlanda, Bulgaristan, Litvanya
  • D Grubu: Fransa, Ukrayna, Finlandiya, Bosna Hersek, Kazakistan
  • E Grubu: Belçika, Galler, Çekya, Belarus, Estonya
  • F Grubu: Danimarka, Avusturya, İskoçya, İsrail, Faroe Adaları, Moldova
  • G Grubu: Hollanda, Türkiye, Norveç, Karadağ, Letonya, Cebelitarık
  • H Grubu: Hırvatistan, Slovakya, Rusya, Slovenya, Kıbrıs Rum Kesimi, Malta
  • I Grubu: İngiltere, Polonya, Macaristan, Arnavutluk, Andorra, San Marino
  • J Grubu: Almanya, Romanya, İzlanda, Kuzey Makedonya, Ermenistan, Lihtenştayn

ELEME GRUPLARI MAÇ TARİHLERİ

3. Maçlar: 30-31 Mart 2021 4. Maçlar: 1-2 Eylül 2021 5. Maçlar: 4-5 Eylül 2021 6. Maçlar: 7-8 Eylül 2021 7. Maçlar: 8-9 Ekim 2021 8. Maçlar: 11-12 Ekim 2021 9. Maçlar: 11-13 Kasım 2021 10. Maçlar: 14-16 Kasım 2021

Play-off maçlarının tarihleri 24-25 ve 28-29 Mart 2022

MİLLİ TAKIMIMIZIN MAÇ TARİHLERİ

1 Eylül 2021: Türkiye-Karadağ 4 Eylül 2021: Cebelitarık-Türkiye 7 Eylül 2021: Hollanda-Türkiye 8 Ekim 2021: Türkiye-Norveç 11 Ekim 2021: Letonya-Türkiye 13 Kasım 2021: Türkiye-Cebelitarık 16 Kasım 2021: Karadağ-Türkiye

DÜNYA KUPASI AVRUPA ELEMELERİ – G GRUBU

20.00 TÜRKİYE – HOLLANDA 4 – 2

24.03.2021 LETONYA – MONTENEGRO 1 – 2

24.03.2021 CEBELİTARIK – NORVEÇ 0 – 3

24.03.2021 MONTENEGRO – CEBELİTARIK 4 – 1

27.03.2021 NORVEÇ – TÜRKİYE 0 – 3

27.03.2021 HOLLANDA – LETONYA 2 – 0

27.03.2021 TÜRKİYE – LETONYA 3 – 3

27.03.2021 MONTENEGRO – NORVEÇ 0 -1

27.03.2021 CEBELİTARIK – HOLLANDA 0 – 7

HTAKIMLAROGBMAYAVP
1TÜRKİYE32109547
2HOLLANDA320111476
3MONTENOGRO32015416
4NORVEÇ32014316
5LETONYA301247-31
6CEBELİTARIK3003114-130

A GRUBU

24.03.2021 PORTEKİZ – AZERBEYCAN 1 – 0

24.03.2021 SIRBİSTAN – İRLANDA CUMHURİYETİ 3 – 2

27.03.2021 SIRBİSTAN – PORTEKİZ 2 – 2

27.03.2021 İRLANDA CUMHURİYETİ – LÜKSEMBURG 0 – 1

30-03.2021 AZERBEYCAN – SIRBİSTAN 1 – 2

30.03.2021 LÜKSEMBURG – PORTEKİZ 1 – 3

B GRUBU

25.03.2021 İSPANYA – YUNANİSTAN 1 – 1

25.03.2021 İSVEÇ – GÜRCİSTAN 1 – 0

28.03.2021 GÜRCİSTAN – İSPANYA 1 – 2

28.03.2021 KOSOVA – İSVEÇ 0 – 3

31.03.2021 YUNANİSTAN – GÜRCİSTAN 1 – 1

31.03.2021 İSPANYA – KOSOVA 3 – 1

C GRUBU

25.03.2021 BULGARİSTAN – İSVİÇRE 1 – 3

25.03.2021 İTALYA – KUZEY İRLANDA 2 – 0

28.03.2021 BULGARİSTAN – İTALYA 0 – 2

28.03.2021 İSVİÇRE – LİTVANYA 1 – 0

31.03.2021 LİTVANYA – İTALYA 0 – 2

31.03.2021 KUZEY İRLANDA – BULGARİSTAN 0 – 0

D GRUBU

24.03.2021 FİLLANDİYA – BOSNA HERSEK 2 – 2

24.03.2021 FRANSA – UKRAYNA 1 – 1

28.03.2021 KAZAKİSTAN – FRANSA 0 – 2

28.03.2021 UKRAYNA – FİLLANDİYA 1 – 1

31.03.2021 BOSNA HERSEK – FRANSA 0 – 1

31.03.2021 UKRAYNA- KAZAKİSTAN 1 – 1

E GRUBU

24.03.2021 ESTONYA – ÇEK CUMHURİYETİ 2 – 6

24.03.2021 BELÇİKA – GALLER 3 – 1

27.03.2021 BEYA RUSYA – ESTONYA 4 – 2

27.03.2021 ÇEK CUMHURİYETİ – BELÇİKA 1 – 1

30.03.2021 BELÇİKA – BEYAZ RUSYA 8 – 0

30.03 2021 GALLER – ÇEK CUMHURİYETİ 1 – 0

F GRUBU

25.03.2021 İSRAİL – DANİMARKA 0 – 1

25.03.2021 MOLDOVA – FAROE ADALARI 1 – 1

25.03.2021 İSKOÇYA – AVUSTURYA 2 – 2

28.03.2021 DANİMARKA – MOLDOVA 8 – 0

28.03.2021 AVUSTURYA – FAROE ADALARI 3 – 1

28.03.2021 İSRAİL – İSKOÇYA 1 – 1

31.03.2021 AVUSTURYA – DANİMARKA 0 – 4

31.03.2021 MOLDOVA – İSRAİL 1 – 4

31.03.2021 ISKOÇYA – FAROE ADALARI 4 – 0

H GRUBU

24.03.2021 KIBRIS RUM KESİMİ – SLOVAKYA 0 – 0

24.03.2021 MALTA – RUSYA 1 – 3

24.03.2021 SLOVENYA – HIRVATİSTAN 1 – 0

27.03.2021 RUSYA – SLOVENYA 2 – 1

27.03.2021 HIRVATİSTAN – KIBRIS RUM KESİMİ 1 – 0

27.03.2021 SLOVAKYA – MALTA 2 – 2

30.03.2021 KIBRIS RUM KESİMİ – SLOVENYA 1 – 0

30.03.2021 HIRVATİSTAN – MALTA 3 – 0

30.03.2021 SLOVAKYA – RUSYA 2 – 1

I GRUBU

25.03.2021 ANDORRA – ARNAVUTLUK 0 – 1

25.03.2021 İNGİLTERE – SAN MARİNO 5 – 0

25.03.2021 MACARİSTAN – POLONYA 3 – 3

28.03.2021 ARNAVUTLUK – İNGİLTERE 0 – 2

28.03.2021 POLONYA – ANDORRA 3 – 0

28.03.2021 SAN MARİNO – MACARİSTAN 0 – 3

31.03.2021 ANDORRA – MACARİSTAN 1 – 4

31.03.2021 İNGİLTERE – POLONYA 2 – 1

31.03.2021 SAN MARİNO – ARNAVUTLUK 0 – 2

J GRUBU

25.03.2021 ALMANYA – İZLANDA 3 – 0

25.03.2021 LİHTENŞTAYN – ERMENİSTAN 0 – 1

25.03.2021 ROMANYA – MAKEDONYA 3 – 2

28.03.2021 ERMENİSTAN – İZLANDA 2 – 0

28.03.2021MAKEDONYA – LİHTENŞTAYN 5 – 0

28.03.2021 ROMANYA – ALMANYA 0 – 1

31.03.2021 ERMENİSTAN – ROMANYA 3 – 2

31.03.2021 ALMANYA – MAKEDONYA 1 – 2

31.03.2021 LİHTENŞTAYN – İZLANDA 1 – 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir