MAÇLARDA HAKEMLERİNDE İNSAN OLDUĞUNU YANLIŞ KARAR VERSELER BİLE

GÖSTERECEĞİNİZ TEPKİDE VE BAĞIRMALARDA

HAKLI OLSANIZ BİLE KART GÖRMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYACAĞINI BİLİN.

HAKEMLERİ VE MAÇI EFENDİLİĞİNİZLE VE FUTBOLUNUZLA KAZANIN

TAÇSPOR KULÜBÜNÜN KENDİ SİTESİ İÇİN TIKLAYIN.

****

 

TAÇSPOR

Baştan sona sabır, özveri ve yoku var etme inancıydı “Taçspor mucizesini” ortaya çıkartan. Futboldan basketbole, voleyboldan tenise, yüzmeden bedmingtona birçok branşta Türk sporuna “fabrikalık” yapmış, bu dallarda milli takımlara sayısız sporcu yetiştirmiş 63 yıllık bir kulüptür Taçspor.

7 kapalı, 6 açık olmak üzere 13 uluslar arası tenis kortu, çok amaçlı spor salonu (basketbol, voleybol, mini futbol), halı saha, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, saunalar ve masaj odaları, restoranı olan komple bir spor kompleksini Türk sporunun hizmetine sunmanın keyfini yaşıyoruz.

Bu tesis sayesinde kulübümüz Tacspor, Türk sporuna sayısız sporcular yetiştirmeye devam edecektir.

Mahmut Naibi 
Taçspor Kulübü Başkanı

 

BİTEN KATEGORİLER

****

DEVAM EDEN KATEGORİLER

NOT : U-19 / U-16/ U-14 TAKIMLARIN SAYFASI TIKLANDIĞINDA SOL ALT KÖŞEDEKİ AÇILMAYI BEKLEYİN SÜRE BİTİNCE TIKLAYIN KARŞINIZA EKSEKDE DÜZENLENEN TABLO ÇIKACAK ALTTA BULUNAN BUTONLARDAN İLGİLİ BÖLÜMLERE GİDEBİLİRSİNİZ.

T.ŞAMPİYONASI MAÇLARI İSTANBUL ELEMELERİNDEN BAŞLAMAK ÜZERE SONUÇLANANA KADAR HER KADEME MAÇLARI

****

 

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

LİG

GRUP

SAHA KOM.

28.03.2015

BAŞIBÜYÜK

13:00

TAÇSPOR

KURTKÖYSPOR

U-14 Ligi

34.GRUP

RECEP ORMAN

29.03.2015

ÇAKMAK

15:00

ÇEKMEKÖYSPOR

TAÇSPOR

U-16 Ligi

30.GRUP

SEVGİ YALÇIN

29.03.2015

GÜLENSU

16:00

GÜLSUYU

TAÇSPOR

U-12  Ligi

29.GRUP

ENİSE BOSTANCI

02.04.2015

DUDULLU

16:00

DUDULLU

TAÇSPOR

U-14 Ligi

34.GRUP

 

****

A TAKIMI 13.GRUP

TAÇSPOR

PUAN CETVELİ

SIRA
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av.
1
ACIBADEM
20
15
4
1
55
14
49
41
2
KARABEKİRSPOR
20
14
5
1
64
17
47
47
3
ANADOLUHİSARI

20

12
5
3
46
22
41
24
4
K.YALI YELKEN
20
11
2
7
46
33
35
13
5
SULTANTEPE
20
9
3
8
43
44
30
-1
6
KARTALGÜCÜ
20
7
2
11
35
37
23
-2
7
HEYBELİADA
20
6
4
10
42
46
22
-4
8
TOKATKÖY
20
6
3
11
35
66
21
-31
9
TAÇSPOR
20
5
4
11
30
47
19
-17
10
MALTEPE BEL.
20
4
6
10
29
48
18
-19
11
KİRAZLITEPE
20
0
4
16
20
68
4
-48
U-14 TAKIM 34.GRUP

U-14 TAKIM 34.GRUP 13.HAFTA

HAKEM : FURKAN ULUTÜRK

SAHA KOM :RECEP ORMAN

TAÇSPOR
1
KURTKÖYSPOR
1

SAHA : BAŞIBÜYÜK GÜN : 28.03.2015 CUMARTESİ SAAT : 13.00

U-14 TAKIM 34.GRUP 13.HAFTA

HAKEM :

SAHA KOM :

DUDULLU
-
TAÇSPOR
-

SAHA : DUDULLU GÜN : 02.04.2015 PERŞEMBE SAAT : 13.00

TAÇSPOR U-14

MAÇ SONUÇLARI VE PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

****

 

U-16 TAKIM 30.GRUP 12.HAFTA

HAKEMLER :MESUT KIRBAŞ-SAVAŞ İLHAN-MAHİR KOCA

SAHA KOM : SEVGİ YALÇIN

ÇEKMEKÖYSPOR
4
TAÇSPOR
2

SAHA : ÇAKMAK GÜN : 29.03.2015 PAZAR SAAT : 15.00

MAÇ SONUÇLARI VE PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

****

 

U-12 TAKIM 29.GRUP

-
TAKIMLAR FORMA RENGİ
1
1453 MALTEPE G. MAVİ-SİYAH-BEYAZ
2
1905 MALTEPE G. SARI - KIRMIZI
3
1923 ESENKENT KIRMIZI-SİYAH-BEYAZ
4
BAŞIBÜYÜK SARI - SİYAH
5
TAÇSPOR SARI - MAVİ
6
GÜLENSUSPOR KIRMIZI-SİYAH-BEYAZ
7
GÜLSUYU KIRMIZI-SİYAH
8
GİRNE GEN. TURUNCU-YEŞİL

MAÇ PROĞRAMI

HAFTA
MİSAFİR EV SAHİBİ
SKOR
7.HAFTA
GÜLENSU TAÇSPOR
0 - 4
1.HAFTA
GÜLSUYU TAÇSPOR
1 - 4
2.HAFTA
TAÇSPOR 1453 MALTEPE G.
-
3.HAFTA
1905 MALTEPE G. TAÇSPOR
-
4.HAFTA
TAÇSPOR 1923 ESENKENT
-
5.HAFTA
BAŞIBÜYÜK TAÇSPOR
-
6.HAFTA
GİRNE GEN. TAÇSPOR
-
7.HAFTA
TAÇSPOR GÜLENSU
-

U-12 TAKIMLAR

GÜLSUYU :1 TAÇSPOR :4

SAHA : GÜLENSU GÜN : 29.03.2015 PAZAR SAAT : 16.00

PUAN DURUMU İÇİN TFF İLE İLGİLİ LİNK

****

U-13 TAKIM 31.GRUP 3.HAFTA

YAMANSPOR : 0 TAÇSPOR : 3

YAMANSPOR LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR.

SAHA : GÜN : SAAT :

PUAN DURUMU İÇİN TFF İLE İLGİLİ LİNK

****

 

FAYDALI SİTE VE LİNKLER

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN